Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig kell éheztetnem magam,...

Meddig kell éheztetnem magam, ahooz hogy fogni kezdjek?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy tartósan, nem úgy értem, hogy nem eszek 2 napig és akkor hopp 2 kiló, hanem hogy ne is jöjjön vissza. Meg mellette sportolnék is. Meddig ne egyek? Mármint csak nagyon-nagyon keveset. 3-4 hét reális?
2016. jún. 27. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tapasztaltad, hogy be tudod csapni a tested? Az útifű nem laktat, a gyümölcstől sokan csak éhesek leszünk, a víz sem laktat és az étvágy pont nem fontos, szerinted ha nincs étvágyam, de összeesek s nem tudok aludni a jogos, tápanyaghiány miatti éhségtől, az nekem jó? Sőt, meg tudom oldani, hogy nulla éhség és nulla étvágy jellemezzen nonstop. Attól még lerobbanok, ha nem eszem. Mondjuk nekem okos szervezetem van, kiköveteli, ami jár neki.

Szóval nem tuti, hogy bírni fogod. De persze lehet, hogy igen, olyan is van.


Mennyi a nagyon kevés? Ne koplalj keményen. Egy combosabb deficit, ahol vállalod a fokozott izombomlást, na az a te dolgod, van, akinek bejön, de kemény koplalással tönkreteheted magad.

Sport mellett főleg ne koplalj, de ha nem próbáltad, akkor honnan tudod, hogy a tested majd extrém deficitben nemcsak elműködik, de simán extra erőfeszítéseket is tud tenni? Miért nem tudsz sokat sportolni s normálisan enni?

2016. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mert nem olyan a testfelépítésem, hogy bírjam a kemény sportot. még a futás is (hosszútávon) írtóra nehéz és nagyon fáj is nekem, pedig már többször is nekiveselkedtem, de nem ment. :)
2016. jún. 28. 23:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne sportolj keményen, én az első 20 kilómat mozgás nélkül adtam le (ami persze baj, most már edzek, csak már nem fogyok). Amennyiben pici a kalóriaigényed, nem árt mozogni valamit, sétálj akár, nehogy azt ne bírd...

De ha pl. 1800 kcallal tartopd a súlyod, akkor minek ennél mondjuk 500-at, amikor 1300-at is ehetsz vagy akár többet. Ki mondta, hogy mindenkinek heti 1 kilót kell fogynia? Az nagy deficit, nem mindenki hozza össze, főleg sok mozgás nélkül...

2016. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem a futás kb. 10 métert megy (igaz, legutóbb hegynek föl próbáltam... de előtte helyben futva, percek alatt kikészítettem az Achillesemet)... Lélegzéssel lehet valami gond, mert úszni se tudok 5 percig sem. Hasizmom kvázi nincs is, néha csodálom, hogy hogyhogy egyenesen tudok járni. Súlyzózni azért tudok, biciklizni, teljesítménytúrázni... A futás nem szükséges és az ugrálós, intenzív tornák sem.
2016. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
én rosszul veszem a levegőt a futásnál, de úszni mondjuk imádok. :D csak most nincs rá lehetőségem. a biciklizést meg rettenetesen utáltam mindig is, szóval az is kizárva. :D nekem soha nem volt hasizmom, és az iskolába mindig vért izzadtam azoknál az elmebeteg felméréseknél. pedig én annyira szívesen lennék sportos meg hajlékony, legszívesebben akrobata lennék, de hát.. :/ :D
2016. jún. 29. 01:12
 16/16 anonim válasza:
Nem keveset kell enni, hanem tudni kell enni koplalassal csak tonkreteszed magad... nem ertem meg 2016ban is hogy lehetnek olyan hulyek az emberek, hogy ehezessel akarnak fogyni... keress fel egy szemelyi edzot aki osszealit neked etrendet es azt kovesd.
2016. jún. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!