Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára egyáltalán nem...

Vacsorára egyáltalán nem lehet pék árut enni?

Figyelt kérdés

Nem túrós táskára gondolok, hanem mondjuk 1 db teljes kiőrlésű, magvas kiflire, vagy 1 szelet ugyanilyen kenyérre..

( mai vacsorám natúr joghurt, paprika kevés túróval töltve, néhány szelet uborka, és ehhez ettem meg 1 db teljes kiőrlésű, magvas kiflit )



2016. jún. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lehetne? Te döntöd el, hogy hogyan fogysz, a fogyáshoz magához mindössze kalóriadeficit kell. Ami az egészséget illeti, ott pedig az ételek fajtája s a hozzád illő mennyiség, elosztás, összetétel is fontos lehet, de hogy valamit este ne lehessen... Biztos van, akinek előnytelenek bizonyos dolgok este, de azt mindenki tapasztalja ki maga. Nem hiszek bizonyos szénhidrátok esti tilalmában, ezt az is mutatja, hogy az előbb banánt ettem :)
2016. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vacsorára semmilyen szénhidrátra nincs szüksége a szervezetednek.
2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második, nem ez volt a kérdés. A szénhidrát nem esszenciális tápanyag, soha nem kell bevinni, de attól még szinte senkinek sincs eszébe kerülni...
2016. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy magvas kiflitől még nem lesz bajod, de vacdorára nem ajánlatos kenyeret enni, próbálj meg este minimális szénhidrátot bevinni, és lehetőleg 6 előtt vacsizz.
2016. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tollbogre válasza:

Az én elvem az, hogy azt eszem, amit akarok, akkor, amit akarok, úgyis lemozgom ( neked is tudom ajánlani a sportolást, ha áttérsz az én elvem szerinti étkezéste).

Így neked is jó, meg a testednek is jó. Azért napi több mint ötszöri étkezés nem ajánlatos :)

2016. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!