Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt mínusz 5 kiló,...

2 hónap alatt mínusz 5 kiló, hogyan?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt ennyit szeretnék fogyni, úgy hogy szivesen is mozognék valamit, de nem éhezni akarok csak odafigyelni a dolgokra, hogy szépen lassan 2 hónap alatt lemenjek. mit egyek, hogyan, és mi a leghatékonyabb sport ehhez?
2008. szept. 27. 16:59
 1/2 anonim válasza:
100%
A legkönnyebb szerintem futással fogyni. Ha heti 3-4 alkalommal eljársz futni kb egy 3/4órára, sok zöldséget és gyümölcsöt eszel, húsból is csak sovány csirkemellet, kerülöd a zsíros kajákat, a tésztát, a krumplit, nem eszel kenyeret csak teljes kiörlésűt, és sok szénsavmentes ásványvizet iszol, lefog menni az az öt kiló 2 hónap alatt.
2008. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Épp most fogytam két hónap alatt 10 kilót úgy hogy nagyon éheznekm sem kellett.


Az én receptem :) szintén a futás volt. minden nap lekocogtam öt kilómétert. Fontos volt még a rendszeres étkezés. Reggelire általában egy 2-3 deci tejből és egy marék natúr kukoricapehelyből álló műzlit ettem, ezen kívül volt két főbb étkezés. Az hogy ezekre mit ettem az változó. A lényeg hogy egy nap ne egyél 1200 kcal-nál kevesebbet( mivel az emésztés önmagában is sok energiát fogyaszt ) és 1600-nál többet se. Nagyon jók ilyenkor a spenót a brokkolileves. ezekben alig van kalória de jól elkészítve finomak és jól is lehet velük lakni. Meg van bennük elég sok rost is...


Esténként én még csináltam 40-50 felülést de ez opcionális. túl sok kalóriát nem éget, ( meg ugye a közhiedelemmel ellentétben nem is karcsúsít mivel nem lehet célzottan fogyni egy testrészről ) viszont kicsit megmozgatja az ember gyomrát :)


Még az étkezésekről: este hat után nem szabad enni, viszont meg kell inni másfél liter körüli ásványvizet.


Röviden ennyi lenne. ehetsz mindent, csak ki kell porciózni, és számolni a kalóriát. Ez nem egy csodafogyókúra amiket lehet olvasni újságokban satöbbi, ez csak ilyen józan paraszti ésszel összerakott. A végeredménye nekem az volt hogy lementek a kilók, nem jöttek vissza és zsírból mentek le nem izomból, szóval valamit csak jól csináltam :)


Sok sikert.

2008. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!