Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a nassolásról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utso vok, egyenlőre én nem hízok az édességtől csak max a gyórséttermi kajától.Én max a cukorbetegségtől félek.Amúgy én próbáltam gyümölcsel kompenzálni,de mivel nem magával az édessel van a gond hanem az adott édességgel.Szóval így elég nehéz.Persze amikro fáj tőle a hasam akkor nem kívánom,de van amiokor egy segész tábla csokit vagy csomag kekszet be tudok falni.És ettől még nem biztos h. utána nem fogok kívánni mást.Régen nem voltam iylen desszájú,de valahogy rászokott a szervezetem.Pedig tényleg nem iszok még cukros üdítőket sem, nem eszek meg akármiylen édességet és én is imádom a túrórudit, viszont nem kívénom meg mindig,de van h. kifejezetten azt ennék.(Mint aki terhes:-)
2010. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szia! Vegyél cukormentes rágót! És mivel nekem is folyamatosan rághatnékom van, sokat nasizok, de ez a rágós módszer jó, így csak rágom a rágót, nem nasizok :D Próbáld ki :D
2010. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak magamat hallanám/hallottam volna. Én sem rakok cukrot sem a kávémban, sem a teámba. Mégis akármilyen elszánt voltam, nem bírtam megállni, hogy ne egyek meg napi egy szelet csokit, túrórudit. Főleg esténként csábultam el, amikor anyu hozott a boltból egy kis édességet. (hozzátartozik, hogy amióta az eszemet tudom, minden nap kaptunk 1 szelet csokit+joghurtot) Aztán rájöttem, hogy alternatívákat kell, hogy keressek. Ezeket eszem mostanság:

Rágó (ezt csak ritkán, nekem főként az éhséget hozza meg)

Szörp, édesítőszeres (szinte semmi kalória nincs benne, de nagyon finom, főleg az ananászos:)

Puding (itthon készítem el, annyi különbséggel, hogy édesítőt rakok belé)

Gyümölcsök

2010. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a rago valt be...sokszor nem is vagyok ehes csak azt hiszem..ilyenkor mindig ragozom mert csak ragcsalhatnekom van...:):):) Sot olyan is volt hogy amikor suli elott reggeliztem es utana egybol kb 8.00 fele bekaptam egy ragot es annyira eltoltott a ragas hogy meg az ennivalot sem kivantam...lekotott a ragas...:);)
2010. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A rágó jó, csak csak fél óra múlva olyan éhes leszek tőle, mintha egész nap nem ettem volna semmit, mert savat csinál és jobban oldja a kaját vagy vmi ilyesmi.
2010. ápr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én napi szinten nassoltam táblacsokikat, chips-eket, meg miegymást. Mondjuk nem híztam tőle, de hát akkor sem egészséges. Nekem az segített a leszokásról, hogy anyagilag a padlóra kerültem (vagyok ott most is): Így örülök, ha egy kis vajas kenyérre telik, nem vágyok az édességekre (hisz nem is tudok venni). XD (Főtt kaja persze minden nap van.) (Mondjuk én azóta híztam látványosan hasra...)
2012. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!