Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok boldog! Van megoldas?

Arimyevery kérdése:

Nem vagyok boldog! Van megoldas?

Figyelt kérdés
14 vagyok,160 cm es jelenleg 42 kilogramm. 50 kilo voltam es minden napom arrol szolt hogy csak a kajara gondoltam,hogy hogyan tudnek fogyni es kevesebbet,aztan hoppa egyszer csak arra eszméltem fel,hogy 37 kilo vagyok.Egyszer csinaltam magamrol videokat,amiben fehernemuben vagyok,mert a tukorbe ducinak lattam magam,es el nem tudtam kepzleni,hogy hogyan ezert megprobaltam hogy felveszem magam es ekkora nagyon megijedtem mert csontsovanynak lattam magam,ugy ahogy a szuleim is,meg mindenki. Elkezdtem kicsivel tobbet enni,kb 1-2 kilot hiztam aztan tartottam a sulyom mert feltem tobbet is felszedni,aztan kezdtem elvezni,hogy hizhatok,tehat ezert is tartok most 42 kilonal,de minden kezd a regi lenni...mostmar egyszeruen undorodom az alakomtol..kovernek erzem magam es felek ha csak eszek,eszek megint minden a regi lesz,es mindent kezdek majd elolrol amit nem akarok...csinos akarok lenni,olyan ami a fiuknak is tetszik!! KERLEK SEGITSETEK HOGY MEGTALALJAM AZ ARANY KOZEPUTAT

2016. júl. 1. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Sport heti 3-4 alkalommal, pl járj el kézilabdázni, vagy bicózni, kocogni.


napi 3-4 alkalommal egyél, ne nassolj, vagy csak valami egészségesnek mondottat.

Lehetőleg 0gramm cukrot fogyassz.

A fő hogy céltudatos legyél:)

2016. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, mivel a fejedben van a gond.
2016. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehát már pszihiáterhez is járok,mégse segít valamiért
2016. júl. 1. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudunk helyetted enni :(
2016. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta jársz a pszichiáterhez, milyen gyakran és mit csináltok ott?
2016. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egeszséges dolgokat egyél, ne pukkadásig csak addig ameddig pont jó. Sportolj ha tudsz, az soha nem árthat. Az nem baj ha van egy pici felesleg, az nég jól is tud állni inkább az alakod formálásával tudsz javítani a külsődön ha nem vagy elégedett, azt pedig sportolással lehet (pl formás lábak kerek fenékék stb) és nyugi tetszeni fogsz a fiúknak mindenképp, ha egyébként adsz a külsődre (szép haj, ruha stb) és megkapó személyiséged van. Senkit nem fog érdekelni az a +-5kg :)
2016. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és még simán lehet hogy nősz egy csomót ezzel is kalkulálj
2016. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
42 kilóval 14 évesen nem lehet semmi gondod. Talán nem árt egy kis edzés, sport (kézilabda, röplabda). „Elkezdtem kicsivel tobbet enni...” Talán ez volt a legjobb döntésed. Sokszor fordul az ilyesmi anorexiába.
2016. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"42 kilóval 14 évesen nem lehet semmi gondod. " 42 kg egészségtelen az ilyen súlyhoz, még 14 évesen is.
2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!