Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 153cm és 40kg...

13 éves vagyok 153cm és 40kg és kövérnek érzem magam Szerintetek mennyi lenne az ideális testsúly? Mennyit kéne fogynom? És hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te azt hiszed, hogy negyven kilósan azért fognak csúfolni mert duci vagy, akkor tényleg nem ártana elbeszélgetni egy orvossal.
2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetes vagyok.


A pszichológust azért írtam, mert nem normális a testképed. 153centivel 40kg-osan kövérnek érzed magad, sőt annyira kövérnek, hogy azt feltételezed, hogy simán te leszel az új közösségben a legtestesebb, s ők ezért minden bizonnyal gúnyolni fognak. Teljesen kényszeres vagy ebben a témában, e körül forog az összes gondolatod; s ez egyáltalán nem normális! Nem egészséges ennyire szorongani.

2016. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket! Hat megprobalom elterelni a gondolataimat majd errol a temarol...:/
2016. júl. 5. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!