Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni hosszútáv...

Hogyan tudnék fogyni hosszútávra egészségesen 10 kilót?

Figyelt kérdés

Eddig sem voltam vékony de idén nagyon elhíztam a BMI

mérésnél a suliban a tesitanárom figyelmeztetett is hogy az osztályban én vagyok a legelhízottabb.(az egész osztály előtt, hangosan, köszi neki....)Hogy kéne kezdenem?


13/l 66kg 165cm



2016. júl. 7. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban kerüld a nasit, édességet, chipset, csokit, gyorskaját, egyél inkább többször keveset, és sportolj. Szaladj, ússz, görkorizz, biciklizz hetente 4 min 40 percet, de nem baj ha egyből nem sikerül 40 perc szép fokozatosan közelítsd meg. Először 20 aztán 25 majd 35 és így tovább.
2016. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem semmi az osztályod, ha ezzel a súllyal te vagy a "legkövérebb"... Meglepő, mivel a normál tartományba esik a BMI-d, igaz, a felső határt súrolja.

A te korodban nem ajánlott drasztikus fogyókúra, ilyenbe bele se kezdj, ha egészségesen szeretnél fejlődni, még nőhetsz is bőven.

Egyetértek az első válasszal. Csökkentsd az elfogyasztott cukor, édes üdítők (gyümölcslevek, édesítőszeres italok is), péksütik, nasik, fagyi mennyiségét a minimumra (nulla is jó). Egyél helyettük több gyümölcsöt, zöldséget, és minden nap egyél megfelelő mennyiségű fehérjét (húsokban, tojásban van a legtöbb). Kerüld az étolajat és a margarint, egyél inkább vajat. Ne egyél túl sok kenyeret, tésztaféléket, egyéb lisztből készült ételeket.

És persze mozogj minden nap minél többet, bármi jó, amikor nem ülsz, állsz vagy fekszel.

2016. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ismered-e a táplálkozási piramist?(: ömm...jó,ez beképzelten hangzik,de nem annak szánom. Nézz utána,és asszerint táplálkozz. A tanárnő,aki tanította nekünk ezt, az azt mondta,hogy nem lehet egyszerre elkezdeni. Hogy egyik nap még dugig eszed magad,másnap pedig már csak egészségeset. Mert néhány nap,és megint,dugig eszed magad. Lassan kell leszokni róla. Én salátát eszek:

Mozarella sajt

Feta sajt

Paradicsom

Uborka

Spanyol olíva bogyó

Zöld olívabogyó

Esetleg még jégsaláta, paprika, meg amit még akarsz(:

Járj el futni(ha szereted,mert nálam nem vált be)

Futást is úgy kezd el,hogy első napon lassan sétálni,másodikon közepesen, harmadikon gyorsan,negyediken lassan kocogsz, az ötödiken meg normál tempóban. A futás előtt és után pedig 15-15

2016. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, véletlenül elküldtem):

Szóval,futás előtt és után 15-15 percet nyújts!

Aztán ha a futás nem válik be,ússz! Ha egyáltalán elengednek,mert engem nem engednek el még csak strandra se,mert nem tudok úszni!:D

Szóval,én amit szoktam csinálni,az "balett" ,napi 1 óra,de az kemény,és 1 óra biciklizés(10 km, 12km/h sebességgel) nekem ez a kettő tetszik

Mondjuk,nekem csak 3 kg feleslegem van. Idén 36% körüli volt a zsírom, pedig tavaly 11% volt,az osztályban a legalacsonyabb,de úgy,hogy nálam sokkal vékonyabbak is voltak!:O

Na,mivel kezd meglátszani a hurkám,meg nagy a seggem,elkezdtem fogyni.


13 éves lány

2016. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Atya Világ! De jó hogy már nem vagyok isis! Ilyenekkel törődni a suliban. Milyen szülők lehetnek mostanában.... Mind1. én kb. 16 évesen voltam 158/66:) most sem vagyok magasabb, de most 160/47,5, de voltam 38 kg is.


1. Nem ez számít

2. A szüleidnek is oda kéne figyelni, szívesen leosztanám őket, nagyjából a lányom lehetnél.

3. Gyümölcs, Zöldség, Pufi, Pirítós, Husi és mozgás! A suli meg ne oktasson ki, addig amíg hülyeségeket tanít.


Remélem hasznos voltam

2016. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!