Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket szoktak piszkálni a...

Titeket szoktak piszkálni a diéta miatt?

Figyelt kérdés

Nekem a családom rendszeresen a diétámmal viccelődik,vagy célozgat rá. Van hogy rákérdeznek betartom-e.

Ezzel semmi gond nem lenne ha nem rossz indulatuan tennék.

Egyébként nem vagyok kövér csak az alakomat akarom formálni és rendszeren sportolok is.

Nálatok is van ilyen?



2016. júl. 14. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van,meg anyám mindog azzal jön h minek fogyókúrázom eleget fogytam. De nem figyelek rájuk én még nem vagyok elégedett,majd ha az leszek nem fogok diétázni :)
2016. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, a családom, ismerőseim toleránsak. Én pedig amúgyis lelkesen eszem a meggyes pitét anyósnál, néha azért érzem, hogy túlzás lenne az életmódomat követni ott is :D Ott tartom a legkilengőbb napjaimat, nem megyek gyakran.


Az miért baj, hogy megkérdezik, betartod-e? Lehetnek kíváncsiak is.

Az pedig sajna sokaknál megvan, hogy bántják azt, aki tenni akar magáért, míg ők nem... Pszichológia s az emberiség fejletlensége...


Azt nálam sem értik, miért akarok még fogyni, ilyenkor azoknak, akikkel vagyok olyan viszonyban, megmutatom a marokra foghatóan hájas hasamat. Ruhában más, bár az se rejti el azt a nyolcvanvalahány centit...

2016. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell velük törődni :D Engem is piszkáltak pedig én nem koplaltam meg semmi ilyen csak egészségesen ettem de érdekes főleg csak a kövér család tagok de nem érdekelt soha nem is vettem magamra :) Te életed ne engedd hogy bele szóljanak :) 17/f
2016. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!