Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig eléggé elhíztam nyáron...

Eddig eléggé elhíztam nyáron és szeretném leadni a felesleges kilókat hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
akit érdekel 12/f

2016. júl. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hány kg, hány centi?


kezdj el mozogni, étkezz egészségesen és számold a kalóriákat!

2016. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Iktass be a reggeleidbe/estéidbe különböző gyakorlatokat:

10 fekvőtámasz, 20 felülés, 20 guggolás, 10-10 kitörés és ezekből 3 körmenetet... Mellette napi 1x járj el futni 3-4 km-t. Ha ezeket a feladatokat becsületesen csinálod a nyár végéig, akkor annak lesz eredménye. Mellette viszont ne egyél Chipset, mert nagyon zsírosít

SOK SIKERT! :)

2016. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a chipset hagyd ki, hanem a kenyeret, és egyéb CH-kat is.
2016. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy hagyja ki a ch-t, bár azt úgysem lehet.

Felülés helyett inkább hasprés, de nem kell mindennap erősítő edzést nyomni, aerob, kardió azért mehet, mozogni kell. Persze a táplálkozáson múlik a fogyás, de a mozgás segít a kalóriadeficitben s ugyebár sok már előnye is van.


Életmódváltás kellene, ha ilyen hamar elhízol (bár lehet, hogy neked 2 kiló az elhízás, nem tudhatom).

2016. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany kg vagy ès hany cm? Én is 12 vagyok és fiú
2017. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!