Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb reggelire ebben az...

Mi a jobb reggelire ebben az esetben, zabkása vagy mogyoróvaj?

Figyelt kérdés

Minden reggel úszok 1,5 órát, ezalatt kb 2,5 km megy le.. Alapjáraton nem szoktam reggelizni, de így edzésre csak nem kéne éhgyomorra menni(gondolom én)

Mi a jobb reggelire, zabkása 3 ek zabpehelyből (vízzel főzve) vagy egy teáskanál mogyoróvaj elnyalogatása?



2016. júl. 17. 20:23
 1/9 anonim válasza:
Zabkása mindenképpen
2016. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A zabkása.

Egy tk. mogyóróvajjal kétlem,hogy jóllaknál.

2016. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban megfelel a céljaidnak... Pl. én enervált és éhes lennék egy ilyen kis semmitől, ha már eszem, akkor egyek rendesen, különben csak kontraproduktív. De nem mindenki olyan, mint én. Azért nehéz elképzelnem azt az embert, aki 40-50 kcal mogyoróvajból merít energiát reggel... :D
2016. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lenyomhatod nyugodtan éhgyomorra az edzést!

Én egyébként a mogyoróvajat választanám, de csakis cukormenteset (pl. Scitec),egy evőkanállal.

2016. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2: 100 kcal zabpehellyel is csak a mesebeli gyk-zók laknak jól... De térfogatra több és rostos, a mogyoróvaj viszont zsírosabb s fehérjedúsabb, ami sokakat jobban laktat, bár a cukor más irányba szokott hatni. De igazából ekkora mennyiségnél mindegy.


Nem lehetne megenni a zabkását mogyoróvajjal, párszoros mennyiségben? Nekem ez se lenne jó (túl cukros), de hátha a kérdezőnek igen.

2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No igen, sokan szeretnek éhgyomorra edzeni, ezt ki kell tapasztalni. Nekem kizárólag úgy megy, sokaknak így is, úgy is jó, s van, akinek muszáj reggelizni, de azért rendesebben.
2016. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mivel alapból fogyókúrázok és nem is szoktam reggelizni, ezért félek az egésztől, hogy nem mozgom le az edzésen:D

igen, a mogyoróvaj cukormentes

a zabkása-mennyiség az nem sok?

2016. júl. 17. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Általánosan nincs olyan, hogy na, ez sok. Kinek mi a sok. Van, akinek 20 dkg zabpehelyből jó a zabkása, van, akinek kevesebből, de telenyomja kalóriadús egyebekkel, hogy jóllakjon (a párom reggeli zabkásája 1000-1200 kcal, ha fogyni akar, akkor is ennyire van szüksége, hogy energiája legyen a munkában s haza bírjon jönni ebédelni). Ehetsz akármilyen nagy reggelit, ha arra van szükséged, lemozgod, s megfelelő kalóriadeficited lesz a nap végén, így is jól fogysz.


Ha neked nem kell reggeli, ne reggelizz.

2016. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bírod, akkor mehetsz éhgyomorra, én mindíg úgy edzek. Felkelek, 1 kávé aztán 1,5-2 óra edzés, ezek után pedig nem is eszek délig, mivel 16-8as időszakos böjtöt tolok.
2016. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!