Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek latszik valakin,...

Szerintetek latszik valakin, ha egy hetig kb alig eszik es sokat mozog?

Figyelt kérdés
NEM fogyokuras modszer, tisztaban vagyok azzal, hogy ez nem tarthato modszert, csak kivancsi vagyok, hogy latszik e ez az illeton.

2016. júl. 26. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen súlyról indult. Egy pufibb emberen 2-3-4 kiló mínusz semmit nem tesz, de én jártam már úgy, hogy 1 hétnyi nyaralás után rámcsodálkoztak, hogy mi a fene, ettem egyáltalán, mert rendesen kilátszik minden csontom (egyébként számomra kissé túl egzotikus helyen nyaraltunk, nagyon nem bírtam enni végig, viszont rettentő sokat járkàltunk, igyekeztük bejárni, amit ennyi idő alatt csak lehet). Szóval elvileg, ha már alapból nincs túlsúlyod, akkor meglátszik.
2016. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az arca beesett lesz, és fehér.
2016. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglátszik, aztán ha majd észhez térsz és normálisan kezdesz el enni megint ugyanazt visszahízod, ha nem még többet.
2016. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen meglátszik. Betegeknek fog tűnni.
2016. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, a kerdest azert tettem fel, mert az elmult heten etvagytalansag miatt nem ettem tul sokat, viszont sokat mozogtam, es en ugy veszem eszre, hogy latszik.
2016. júl. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!