Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam és nem tudok már...

Lefogytam és nem tudok már hízni? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

tehát baromira furcsállom és nem hiszem hogy ez a helyzet. Tehát még suli időben 3napig 1x ettem egy nap de a 4. napon már szörnyen bezabáltam. Nem bírtam minden nap nem ugyanannyit enni. Borzalmas volt és meghíztam, hordóhasam lett xD:D

De most megint koplalok már hónapok óta, azóta egyre több mindent kívánok már szinte minden félét eszek de egyáltalán nem sokat szóval minden félét csak keveset értitek. De az elején csak két almával tele lettem. Most meg azon csodálkozom hogy nem kezdtem hízni, nem álltam át raktározó üzemmódba, és még mindig lassacskán csak fogyok és fogyok. Ha meg többet eszek az átlagnál akkor azonnal megyek nagywc-re. Tehát még az anyagcserémmel se lett bajom. LEHETSÉGES EZ EGYÁLTALÁN?

160cm/48kg



2016. júl. 27. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
nekem csak egy kérdésem lenne: miért teszed tönkre magad? :D
2016. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha koplalsz, mégis mitől híznál? Régen bezabáltál, most nem, persze, hogy nem hízol.

A nagywc és az anyagcsere két egészen más dolog.

2016. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jah... x_x oké akkor értitek nem lassult le ez a nagywc dolog ahogy mindig mondják hogy egyből lassú és napokig semmi
2016. júl. 27. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, semmi baj. Pár hónap koplalás múlva életed végégig bajod lesz, nyugi. (lelassul az anyagcseréd, elgyengülnek a szív körüli izmaid=leáll a szíved, erősen szőrősödni fogsz stb)
2016. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!