Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem birom egy idő után...

Miért nem birom egy idő után folytatni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer történt az, hogy lefogytam pár honap alatt volt is kitartásom, de egyszer csak abbahagyom és elkezdek ujra zabálni és után nagyon nehezen tudom abbahagyni.. Most is 1 hónap van az esküvőmig és lefogytam 6kg-ot de már mindet visszaszedtem és most se tudok ujra nekiállni elkezdeni a diétát. Más is van ezzel igy? mit tudnék tenni? Arra sajnos rájöttem hogy nincs elég kitartásom :(
2016. júl. 28. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tul drasztikus vagy. Heti maximum 0.8 kilo boven eleg, heti 2-3 oras edzesekkel, picit tobb zoldseggel es gyumolccsel. Ajanlom a kaloriabazis.hu-t, es, hogy mindeni nap motivaciokent ragassz fel cetliket ("kitartas!" pld), amit nap mint nap latsz.
2016. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó, amit az első válaszoló írt, tökéletes megoldás.


Viszont ne csodálkozz, hogy gyorsan vissza is jönnek a kilók, ha a fogyózás után ismét csak ugyanazokat a kajákat kezded el enni, amiktől már korábban is meghíztál.


Dobáld ki a konyhádból a fehér kenyeret, fehér lisztet, fehér cukrot, és mindent, amik ezekkel a fehér dolgokkal készülnek.

Fehérből csak a fehér húsokat tartsd meg: hal, csirke, pulyka, sovány birka és a belsőségek!

Ne tarts otthon vörös húst: sertést, marhát, és bármit, ami kövér = liba, kacsa, stb. stb.

Egyél sokkal több zöldséget, és gyümölcsöt.

2016. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább válts életmódot. Iktass be minden nap 1 óra mozgást, vagy valami. (én vegánként sosem küzdöttem súlyproblémákkal, szóval a növényi étrendet is ajánlom)
2016. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!