Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a mai napom...

Mit gondoltok, a mai napom nagyon rossz volt? Elrontottam, igaz?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van az este miatt. A párom szeretett volna étterembe vinni, és ragaszkodott hozzá, hogy egyek desszertet. Mikor láttam, milyen boldog, hogy eszek, akkor úgy éreztem hogy megérte, és rendben van, belefér, ha így örül. Utólag már leginkább kiszedném valahogy a hasamból, szörnyen kövérnek érzem magam :(


Reggeli: 3 dl cukormentes Alpro mandulatej, 10 szem áfonya

Tízórai: 3 dl paradicsomlé

Ebéd: 2 kisebb cukkini és 1 lilahagyma felkarikázva, olaj nélkül sütőben sütve

Uzsi: 1 répa hasábokra szelve, mustárba mártogatva

Vacsi: grillezett kecskesajt balzsamecetes zöldsalátával (a kecskesajt felét a páromnak adtam, nagyon szereti), és egy panna cotta :(


Nagyon stresszelek. Minden szombaton szoktam megmérni magam, és úgy érzem, meg fog látszani. Meg hogy most, hogy egyszer beadtam a derekam, mindig kívánni fogom majd az édességet.


Mit gondoltok, tanácsoltok? Kérlek, ne írjatok rosszindulatúan.


20 éves vagyok, 165 cm és 49 kg, 45 szeretnék lenni, már 7 kg-t sikerült fogynom.


2016. júl. 28. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulat nélkül: keress fel egy pszichológust!
2016. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit eszel meg a 30 kg is meg lesz nem sok az a deszert neha belefer de en nem fogynek mar igy is keves de te tudod
2016. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Abnormálisan csontos akarsz lenni, koplalással, ráadásul bűntudatod van, ha egy kicsit is eszel. Végigkoplaltad a napot s még a vacsora is pici volt...

Csak mert a párod szereti a kecskesajtot, nem kéne a tested megfosztanod a fehérjétől...

2016. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ő is mondta hogy nekem van rá szükségem, de én meg azt válaszoltam hohgya ő nem eszi meg akkor megy majd a kukába, met én sem fogom, így megette.


Kicsit megnyugodtam, hogy szerintetek nem sok, én sajnos most nem bírok aludni, mert érzem, hogy ott ül a hasamban az étel, mint egy kő.


A karomon és a combomon össze tudom csípni a hájat, szóval van még mint fogynom, én lennék a legboldogabb, ha nem kellene.


Köszi a válaszokat

2016. júl. 28. 22:33
 5/12 A kérdező kommentje:
És főképp, hogy rendesen írtatok, ezért külön köszönet :)
2016. júl. 28. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem tudsz te is kcalt számolni, erre fogadni mernék. Reggeli kb 60 kcal, tízórai 51 kcal, ebéd max 100, uzsi 50, a vacsi pedig a panna cottával együtt is max 400 kcal! Ennél a 3 éves uncsitesóm többet eszik ebédre.


Fordulj szakemberhez, kérd a párod segítségét. Tudod, miért örült? Mert aggódik. És végre látta, hogy valami finom, emberi ételt eszel, amit normál esetben mások élvezettel szoktak enni. Ha másért nem, legalább őérte változtass kicsit, egyél többet, hidd el, nem fogsz hízni.

2016. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas! Ha ennyit ennék kb 2 nap alatt halnék éhen! Ne haragudj kérdező ilyen nővel nem tudnék együtt lenni. Az hogy valaki koplal egészséges határokon belül az oké, de amit te művész nekem kínzás lenne végignézni
2016. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: *művelsz
2016. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

45kg kórosan kevés lenne.

Nem látom a fehérjét a menüdben! A mennyiségről meg ne is beszéljünk, a három éves unokahúgom eszik ennyit.


Zsírt természetesen össze tudod fogni magadon, hisz egyrészt minimális zsírréteg mindenképpen kell; másrészt az izmot már lekoplaltad magadról.


Ha meg bűntudatod van, fordulj pszichológushoz.

2016. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudok kcalt számolni, de nem szoktam, nem akarok. Annyit eszem általában, amennyit kényelmesen érzek a hasamban.


Utolsó, nem is neked kell velem lenned :) De köszönöm az aggodalmat mindenkitől, bár ha látnátok, garantálom, hogy nem ezt mondanátok.


Alapvetően akkor szerintetek nem volt vészes még így sem a napom? Picit megnyugodtam, lehet már nagyon rástresszeltem, az volt a gond. Holnap is van nap, majd kijavítom.

2016. júl. 28. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!