Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ForeverSlim otthoni fogyaszt...

A ForeverSlim otthoni fogyasztó géppel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Használ? Megkérek mindenkit, hogy tényleg csak akkor írjatok, ha van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban. Ha csak azt írnátok, hogy sportoljak többet, meg ilyesmi, akkor inkább ne írjatok. Köszi

2016. júl. 28. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, használ. Kiváló termèk. Csak ajánlani tudom. Èn 30 kg-ot fogytam vele.


Ugye ezt akartad hallani? Örülsz?

2016. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek.
2016. júl. 28. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitűnően fogyaszt. Leginkább a pénztárcád.
2016. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, olyan, hogy kavitációs / ultrahangos zsírbontás, illetve narancsbőreltávolítás, olyan nincs. Nem létezik. Sem fizikailag, sem biológialag nem kivitelezhető és nincs megalapozva. Akár tényleg ultrahangos, akár nem, egy kis lámpácska/masszírozógép nem képes arra, hogy a bőröd alatt, a szöveteidben felgyűlt zsírt eltüntesse. Még a felső rétegekből sem. A testedben lévő hájat csakis és kizárólag a saját tested megfelelő működtetésével tudod eltüntetni. A szervezet le tudja bontani a felesleges zsírt, ha megfelelően sportolsz és étkezel. De egy gép, egy külső hatás nem tudja. Ennyi.
2016. júl. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, használom. A vizeletben távozik az, amit lebont. Mértem, néztem, kimutatható. Ez nem mese, hanem tudomány. Az első testrész kezelésében vagyok, egy testrész kb 12-13 alkalmat jelent, most tartok ott, hogy kezd elfogadható lenni számomra az adott testrész. Pedig már az első kezelésnél volt különbség. Én olyan területek miatt vettem, ahonnan egyéb módszerekkel sehogy sem tudtam fogyni.
2021. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!