Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 5 kilót...

Hogyan adjak le 5 kilót minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
le szeretnék fogyni, glutén mentes diétán vagyok (mielőtt bárki be szólna érte, kötelező mert érzékeny vagyok rá) és a diétám miatt nem tudok semmilyen diétát csinálni mert mindenhez glutén kellene, szoktam futni reggelente, van amikor este kondizni is ki megyek, van valami ötletetek hogy miket és hogy kéne csinálnom? És még annyi hogy nagyon keveset eszem van mikor nem is eszek egy nap. 165 cm vagyok és 53 kiló vagyok és szeretnék 48 kilóra le fogyni. 17/L
2016. júl. 29. 13:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem fogyásra hanem pszichológusra van szükséged.
2016. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Modellkedni szeretnék, és ez csak akkor megy ha még fogyok
2016. júl. 29. 15:17
 3/12 anonim válasza:
42%

"nem tudok semmilyen diétát csinálni mert mindenhez glutén kellene"


normális diétában nincs glutén

2016. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak molett modellek is es hat inkabb jarnek egy olyannal mint egy vekonnyal

Ja es a modelleken kb csak zsir van izom semmi ettol vekonyak

2016. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A gluténmentes étrendtől fogsz fogyni. Ne siettesd. Egyébként, ha ilyen problémád van, nem biztos, hogy jót tesz neki a modell-szakma...
2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyok liszt érzékeny és 10 kilónál több nem ment már le, 60-65 kilóról indultam, sportoltam így izmosabb alkatom van szóval nem mondanám hogy csont és bőr vagyok
2016. júl. 29. 15:35
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 de, búza, rozs gabona meg ilyeneket írnak vagy hogy barna magvas kenyér, ezeket nem ehetem, sehol se láttam még olyat hogy kukorica, rizs liszt mert én ezeket ehetem
2016. júl. 29. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek abbol liszt? Szakadj mar el a kenyertol rizs az jo meg fozod melle csirke zoldseg adagokat merjed ennyi

Nehez?

2016. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban modellkedni szeretnél, nőj még 10centit!
2016. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nőni fogok, majd olyan ügynökséget ahova az alacson lányokat is el fogadják nem csak az égi meszelőket
2016. júl. 29. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!