Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 év felettiek! Ti miket...

35 év felettiek! Ti miket esztek? Milyen ételekkel tartjátok formában magatokat, hogy egészségesek legyetek és ne hízzatok el? Persze a mozgáson kívül.

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint 35 alatt
2016. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én inkább azt írom le amit nem szoktam enni.

- kenyér

- cukros dolgok

-sertéshús


Csirkemell, hal, lazac ami mindig van. De nagyjából mindent eszem. Kezdve a mazsolás rizs- Tikka masala csirkével , vagy spagetti, vagy rakott bab vagy ha nagyon megkívánom akkor jöhet a pizza vagy kebab is... Mindegy csak finom legyen... Ami változott az a mennyiség. Figyelek arra, hogy miből mennyit eszek. Ez a titok. (meg ugye a rendszeres mozgás)

2016. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tojást, olajos magvat, kókuszzsírt, zöldséget eszem főleg, mostanában rengeteg gyümölcsöt és gluténmentes gabonát is (ez utóbbi kifejezetten egészségtelen számomra nagy mennyiségben, most már hagyom, mert semmi erőm nincs így).

Mindent igyekszem bevinni, ami kell s úgy enni, ahogy jólesik, ennyi :) Most jobban tudom, mi jó nekem, mint 20 évesen, ez sokat segít.

Az étrendem és genetikám miatt eléggé esélytelen, hogy valaha megint elhízom, a fogyással van gond, be kéne fejeznem gyorsan, hogy tömegelhessek... Erre több út is kínálkozik, most már eléggé bizakodó vagyok.

A mozgás nagyon fontos, most már gyúrok, biciklizek, többet gyaloglok, mint az utóbbi években (de kevesebbet, mint előtte, amikor napi 2-3 óra volt a munkába járás, gyalog, szintkülönbséggel, s erre jöttek a hétvégi teljesítménytúrák) s picit megpróbálok majd futni is, szerintem azt azért tudnia kell egy egészséges szárazföldi emlősnek, aki nem lajhár.

2016. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Mindent eszem, nincs semmi olyan ételtípus, amit kizártam volna az étkezésemből. Szerintem csak a kiegyensúlyozottság lehet egészséges.

Nálam nem 35 év volt a határvonal. Hanem már jóval előbb, amikor önálló lettem, onnantól kezdve csak olyat eszem, amit szeretek. Korábban ez otthon még nem volt lehetséges. Illetve sokkal változatosabban is étkezem. Otthon a szokásos magyar kaják voltak. Én azokért annyira nem vagyok oda, és szeretem a különlegesebb ételeket is.

2016. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!