Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leragadt a fogyásom, hogyan...

Zsenell kérdése:

Leragadt a fogyásom, hogyan érhetem el hogy újra beinduljon?

Figyelt kérdés
5 hónapja változtattam az életmódomon(Semmi szénhidrát,nehezen emészthető zsírok,cukor, azon belül sok vizet iszom teljeskiörlésű barnakenyeret eszek,sok gyümölcs és zöldség,este hat után nem eszeknapi 3x étkezem.)1 hónapja vettem szigorúbbra,hogy egy nap csak almát, főttojást,salátát vagy joghurtot eszem.Ez idő alatt 61 kilóról 57-re fogytam.Nem a súlyom számít.Az alakomon akarok javítani.1 hónapja járok konditerembe.Viszont alig értem el a változást.Az egész fogyókúrát a naracsbőröm és striáim eltüntetése miatt kezdtem. Nem bírok fogyni.Leragadt az alakom,súlyom.Nem bírom a felesleget lefaragni. Mit kéne tennem?17 vagyok 167 centi.Nagy álmom hogy én is olyan sportos legyek,izmos.De 5 hónap alatt alig értem el valamit.Szeretnék segítséget kérni hogy mivel gyorsíthatnám,vagy mit tegyek hogy beinduljon a fogyásom ismét?

2016. júl. 30. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés a ch. Meg kell hintáztatni. Akár mennyire is tiltakozol ellene egyél ma pl kenyeret vagy krumplit vagy rizst tésztát amibe van kellő szénhidrát. Szerintem a szervezeted kiürült aztán mutasd meg neki hogy nincsen világvége, ürítheti a tartalékokat.

Nameg tessék rendesen beállítani a napi kcal ch mennyiséget. Ne egyél keveset.

2016. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ugyan így vagyok én is...és nagyon félek hogy emiatt fogom feladni.

1 hónap alatt lement 8 kiló és most stagnálok már 2 hete. Nagyon zavaró..

2016. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a kajázással sz@rt se fogsz elérni. Belassult az anyagcseréd.

Itt egy kis segítség :


[link]

2016. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt tudtam, hogy a semmi szénhidrát kamu, de te ráadásul kenyeret ettél a sok gyümölcs mellé... Ahogy írtad, hogy mit eszel, csupa szénhidrátot soroltál, a szigorúbbnál szerencsére tojást is, az legalább nem az.

De a mennyiségekről mit sem tudunk. Fontosak lennének a makrók (makrotápanyagok mennyisége).

A súlyod nem rossz, ha izmos akarsz lenni, tömegelj. Bár még kezdő vagy, kicsit tudsz izmosodni szálkásításkor is. Ha tényleg van még felesleged, akkor fogj egy jó szálkásító étrendet kitapasztalt kalóriamennyiséggel (az elején bizonyára nem fogod tudni, mennyi kell, de kiindulsz valamiből és majd korrigálsz), eddz, pihenj és eljön az eredmény.

A makrókon túl azt sem írtad, mennyit edzel, mozogsz. Heti 3 teljes testes edzés, aerob s némi kardió az OK.

2016. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt azért még leírom, hogy nem fogsz izmosodni, sőt, izmot fogsz veszteni, ha koplalsz vagy túl kevés fehérjét viszel be.
2016. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a ch nem kötelező (az az egyetlen nem esszenciális makrotápanyag, fehérje és zsír feltétlenül kell megfelelő mennyiségben), de mivel a kérdező szénhidrátosan eszik, nem ajánlom a szénhidrátban igen szegény módszert :)
2016. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!