Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyon vékony...

Tényleg olyan nagyon vékony egy 21 éves,170 cm magas fiúnak 56 kg?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, van, aki szerint ez túl vékony, de én nem gondolom magam annak. Szerintem pont jó, sőt, nem tartom magam vékonynak, lehet a testzsírom magas és azért, mert nem sok izom van rajtam.

2016. júl. 31. 19:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Milyen 20 kiló hiányzik rólam? :D Akkor a többiek? Hát úton útfélen 180 cm-s és 40 kg-s fiúkat látok, vékonyabbak mint a lányok xD
2016. aug. 1. 08:16
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok ,170 centi és 68 kiló, és vékony vagyok, szóval baromi vékony lehetsz.
2016. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy ezzel a páva fazonnal,akkor minek tetted fel a kérdést?
2016. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyon.En hasonló magassággal legalább 80 kg szeretnék lenni.Igaz,én gyúrok.De akkor is 56 kg?Ez egy nöi testsúly.Akár egy 165 cm magas nő testsúlya.Sok nő nehezebb nálad.Ha mef magas testzsírral vagy ekkora,az mégrosszabb,alig van rajtad minimális izom.50 kilót nem bírnál felemelni.Hogy oldanád meg,hogy pl.a barátnődet a karjaidban vidd az ágyba?Én elmennèk a helyedben az edzőterembe,izmot kell rád pakolni.Nem kell beszarni,én is ilyen voltam.Gimibe tesiórán egymást kellett cipelni,én meg összeroskadtam a 60(vagy talán annyi sem volt)kilós gyerek alatt.De ma már belehúzok a 190 kilóba
2016. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy olyan szeretnék lenni mint az előző hozzászólásomban említett fiúk, az inkább gúny volt. Egyáltalán nem szeretnék olyan lenni, csak mondtam hogy azokhoz képest én egy tank vagyok. De sajnos egyre több ilyen testalkatú fiút látni, hogy a 2 méteres magassága mellé 50 kg. Vagy nem tudom ti hogy látjátok, én a környezetemben ezt tapasztalom.
2016. aug. 1. 19:02
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha 100 kilós lenne, akkor is nehezebb lenne nála nagyon sok nő, ez nem igazán számít.

De hogy 20 kiló hiányzik róla... Na, annyira a többség nincs kigyúrva, hájasnak pedig nem kell lenni... Igenis van, aki nem akar erőt és izmot. Valamennyi szerintem azért kell, nemtől függetlenül, de a mai civilizált ember elég jól meg tud lenni vékonyan és gyengébben is, bár a kettő nem függ össze annyira szorosan, mint egyesek gondolják. Ha 20 kiló háj lenne rajta pluszban, se lenne erősebb, de akkor kevesen mondanák, hogy szálkásítson és eddzen... Akkor férfi.

2016. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
De ha zsírosan vékony az rosszabb mint ha csak simán kövér lenne
2016. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mutass képet, s akkor majd kiderül!


Az egészséghez is szükséges a megfelelő izomzat és mozgás.

2016. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es válaszoló, miért rosszabb ha valaki zsírosan vékony mintha kövér lenne? Ezt nem teljesen értem.
2016. aug. 1. 23:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne zsírosan vékony? Ilyen számokkal nem sok zsírt nézek ki belőle, nem írta, hogy ágyhoz van kötve 10 éve vagy hosszútávú anorexiás, hogy izomsorvadt legyen... Vékony és kész.
2016. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!