Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan (szeptem...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan tudnék gyorsan (szeptemberre) lefogyni egy kicsit? Most augusztus 2-a van.

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni egy kicsit, 170 cm vagyok és 63 kg... Ez engem zavar és gyorsan szeretnék leadni egy kicsit ami centibe is látszik. Tudtok praktikus tornákat esetleg?

2016. aug. 2. 06:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vágd le a lábad. Gyorsan csak így lehet fogyni.

Amúgy vannak izzasztó derék szíjak. Egészséges diéták és erősítő, valamint zsír égető edzések. Heti 2 erősítő 2 égető, mellette diéta. Egy hónap alatt (ha eddig is volt izmod) elérhető némi változás. De ha nem mozogtál rendszeresen, 2 hónap alatt ne várj jelentős változást.

2016. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Cukor megvonásával. Semmi édesség,cukros üdítő. A mozgás izmosít,feszesebbé tesz,de a táplálkozás a fogyás kulcsa. Egyél nyugodtan jóízűen finomakat módjával,de az édességről mondj le. Nekem ez vált be. Ja és lefekvés előtt 3 órával már ne egyél. Sok folyadékbevitel is fontos,csakis víz. Hajrá!
2016. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják az emberek, hogy néhány hét alatt érdemi változást lehet elérni?

A munkát és az időt senki sem kerülheti meg.

2016. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

a 2-nak köszönöm, ez volt a legnormálisabb válasz.

3. Nem ezt kérdeztem :'DD

2016. aug. 2. 07:25
 5/16 anonim ***** válasza:
szia, ugyanezek az adataim csak én 173 cm vagyok :D és én is le akarok adni szeptemberig kb 3 kilót, ami szerintem sima ügy tekintve,hogy 4 hetünk van ,azaz hetente kicsivel kevesebb mint egy kilót kell fogyni. Én nem eszek cukrot ,semmi kenyérfélét. Naponta többször is étkezem,de kis adagokat, sajnos én nem mozoghatok,mert volt egy műtétem,de ha te megteheted akkor szuper gyorsan fogsz fogyni,fuss mindennap legalább 30 percet és jelntősen segítesz a szervezetednek a zsírégetésben.
2016. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem ezt kérdezted kérdező,viszont a logikus gondolkodás nem erősséged. Ha gyorsan le lehetne fogyni (zsírból, ez fontos megjegyezni),akkor miért van annyi dagadt ember? Gyors fogyással csak vizet és izmot veszít az ember és csak minimális zsírt. Az eredmény szottyadt test,beesett arc lesz.
2016. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 lehet neki ez kell.
2016. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 pontosan ezt kérdezted, hogy 1 hónap alatt hogy tudsz fogyni. És ez nem így működik. Akár tetszik, akár nem. Ezzel tele van az internet. Diétákkal és edzésekel is. De ha fenntartható megoldást keresel, akkor az nem 1 havi eredmény lesz.
2016. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6. Csak vízből (...) veszít az ember, amikor bő folyadékot iszik naponta, CSAK VIZET?!

:'DD

2016. aug. 2. 14:02
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha jártál már biológia órán kedves,nemokos kérdező, akkor tudhatnád, hogy az emberi test kb. 70%-a vízből áll és nem csak az a víz van benne, amit megiszik.

Az izmokban tárolt szénhidrátok (glikogén) 1 grammja 4 gramm vizet köt meg. Egy fassa, gyors fogyókúrával igen gyorsan elveszítesz a te testsúlyodnál mondjuk 1 kg glikogént+4 kg általa megkötött vizet,azaz máris van 5 kg mínusz, de közben egy gramm zsírt sem vesztettél, az izom zsír arány rosszabb lett,kvázi sz@rabbul fogsz kinézni.

2016. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!