Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 es fel kilot fogytam, megse...

3 es fel kilot fogytam, megse jegyezte meg senki, hogy fogytam, mikortol varhatom az eredmenyt?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 het alatt adtam le ezt a 3 es fel kg-ot. En se veszek ugyan eszre magamon nagy valtozast, a hasam picit mintha laposabb lenne, illetve a vadlim, de nem latok en se valtozast. Meg kb 2 honapig szeretnek fogyokurazni, meg van 6-7 kg jo lenne, ha lemenne. De elkeserit, hogy nem latjak rajtam a tobbiek a valtozast...
2016. aug. 2. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ezért nem a súly hanem a forma számít.
2016. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egy edzésen többet izzadok ki 3 kilónál.

Az edzéses nélküli fogyás egy hónap múlva is kevésbé látszik.

2016. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap tornazok.
2016. aug. 2. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
A jó forma nem 4 hét, hanem hónapok,évek munkája.
2016. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mozgással fogysz, az meglátszik 1.5-2 hónap múlva. Aki minden nap lát, nehezen veszi észre a változást! Mert napi szinten nem lehet ezt követni.

Centivel mérd magad hetente. Látni fogod, hogy mekkora a változás különbség.

Az elején nagyon nehezen indul be. Ne add fel! :)

Nem csak másnak, inkább magadnak csinálod az alakod. Nekem 20 kg ment le 85ről első 10kg-t meg sem jegyezte egy kolléga sem, pedig akkor már a ruhák is nagyok voltak rám. 6 hónap alatt sikerült nekem ez heti 4 edzéssel és diétával. Van olyan kollégám, akinek csak 8 hónap múltán tűnt fel.

Ha kell a vissza igazolás, centizz hetente. Jó motiváció lehet.

2016. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán mert egy-két kiló változás abszolút nem feltűnő? Főleg, ha lassan adja le az ember, hiszen akikkel nap mint nap találkozol, azoknak nem fog feltűnni folyamatában az az egyébként abszolút nem nagy változás.


A fejekben kéne rendet tenni, hölgyeim!

Már a nevetségesség határát súrolja, ahogy sokan 1-2 kilókon - sőt, van, aki még kevesebben - betegre aggódják meg stresszelik magukat, utána meg világmegváltást várnak attól a teljesen irreleváns mennyiségtől.

Olvasom itt az 1, 2, meg 3 kilós fogyásról szóló kérdéseket... basszus... Egyrészt a szervezet normális testsúly-ingadozása 1-2 kiló. Egy kiadósabb ebéd utáni, valamint egy masszívabb kakkantás utáni testtömeg is van, hogy több ennél. Ezért értelmetlen "fogyókúrába" kezdeni.

Azt meg hogy várod, hogy bárki is meglássa, amit te is csak nagyon bizonytalanul látsz meg magadon?

2016. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 kiló nem látszik, sőt lehet, hogy nem is fogyás.

Én múltkor rájöttem, hogy a mérleg 58 helyett 63-at mutat.

Azt hittem hízás, majd rájöttem, hogy az előző napi (rengeteg) kaja, szénhidrát, és kevés víz miatt mutat többet. 3 napon belül lement.

Ugyanígy ingadozhat neked is simán 3 kilót.

2016. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ingadozas, mert soha nem mutat tobbet. MIndig reggel merem magamat.
2016. aug. 2. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
3 kiló akkor sem számít, nem feltűnő.
2016. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!