Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inspiráció a fogyáshoz/mozgáshoz?

Inspiráció a fogyáshoz/mozgáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni amihez természetesen mozgás is kell, de nincs "inspirációm".Pl ha tegyük fel ma futok másnapra már nem lesz kedvem.Aki sokat mozgott közületek megmondani mi "tartotta benne a lelket"?Persze fogyásra mindig odafigyelek, elgondolkodok rajta hogy most sokat ettem, vagy 6 után nem eszek kibírom stb.

2016. aug. 5. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudtam, hogy ha ennek vége, akkor jobban fognak állni a ruhák, szebb lesz a bőröm, jobb lesz a közérzetem, a kedvem, a hangulatom. Persze nem lett vége, mert megszerettem, és ma már hiányzik, ha kimarad egy nap.:D
2016. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Adok neki egy esélyt remélem hasonlóan fogok járni. :)
2016. aug. 5. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Néhány napig nehéz, mert satnya vagyok, izzadok és melegem van stb.

Viszont az első 1-2 izomláz után már sokkal könnyebb, és onnantól függő leszek. Az a baj, hogy mindig mozgok folyamatosan 3-4 hónapig, majd kihagyok 1-2-t, és mindig vissza kell rá állni. Szóval nekem nem kell motiváció, mert tudom, hogy csak az elején rossz.

2016. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy a helyben futás/ ide-oda futás is ugyanolyan?Néhány okból nem szeretnék a városban futkosni...
2016. aug. 5. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat mozogj, ami jólesik, persze az elején kellhet egy kis ösztönzés.

Nem tudom, én egyszerűen elkezdtem ezt-azt. Futni is meg akarok tanulni egyszer, egyelőre heti 5 perc alatt vagyok, persze sok adagban. Viszont napi 1-2 óra gyaloglás, heti 2-3 súlyzós edzés megvan, abba se tudom hagyni (legalábbis nem hosszú időre), hiányozna :) Futni csak most jutott eszembe, de nagyon utálnám, ha erőltetném, évi 5 percet futottam eddig és sosem ment. Nem muszáj futni, csak úgy gondolom, egy szárazföldi emlősnek ez azért alap.

2016. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Napi 1-2 óra gyaloglás az meg szokott lenni főleg amikor vége a nyárnak.Ahova járok iskola 1,5-2 km.Gyalog szoktam járni iskolába szóval az már napi 3-4 km gyaloglás. + még torna óra is...1 órán kb 3-szor lefutjuk a 600 étert :)
2016. aug. 6. 09:57
 7/7 anonim válasza:
Változtasd meg az életed! Az eszköz lehet bármi, én az edzést választottam. De nem a külsőd lesz az amitől megváltozol, hanem az út amin jársz. Ha elégedetlen vagy, akkor ideje változtatnod. Új célok, új irányok, új hobbik, új mentalitás, új barátok és egy új személyiség. Ez az, amit a sport adhat neked. Alapesetben az izmok lassan épülnek. Kitartás és elhivatottság kell ahhoz, hogy elérd a testet, amit szeretnél. Hogy én elértem-e? Nem, de minden egyes nap teszek azért, hogy jobb legyek mint előző nap voltam. De ugyan így van ez bármi mással. Ha karriert akarsz építeni az ugyan az, mintha a tested építenéd csak nem súlyokat kell emelgetned, de ugyanolyan alázatra, kitartásra és elhivatottságra lesz szükséged. Ha befekteted valamibe az időd és energiád az megtérül. Könnyebb út mindenhol van, de egyszer meg kell fizetned az árát ha valamihez nincs elég türelmed. Hogy miért osztom meg mindezt veled? Hisz nem értem el semmi kiemelkedőt vagy emberfelettit, de mégis úgy érzem, hogy jobbá váltam az által, hogy elkezdtem sportolni. Így erre buzdítalak téged is és mindenki mást. Ha jobbat akarsz, ha többet akarsz, akkor merj belevágni. :)
2016. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!