Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés volt? (Minőséget ne...

Kevés volt? (Minőséget ne nézzük most, csak a mennyiséget)

Figyelt kérdés

1 cs. Belvita Jó reggelt keksz (4 db-os)

Kb. 0,7 kg dinnye (ez már héj nélkül, csak a piros)

Rolleti ostyarudak (kis 2-3cm-esek, kb 20 db)

2 kis kindercsoki


2016. aug. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen (de persze ne nézzük most, hogy koplalás után, visszahízol, plusz még a szervezetedet is kicsinálod, ilyen egészségtelen kaják mellett).
2016. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs hova visszahízni, egy vékony lány vagyok 45 kg-mal, és igaz fogytam 5kg-t de nem szándékosan, és sosem voltam több 50-nél
2016. aug. 8. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

"igaz fogytam 5kg-t de nem szándékosan"


Na persze, a leírtak alapján szerinted valaki el is fogja neked hinni, hogy nem szándékosan?

Akkor te ezek szerint nem szándékosan élsz madármennyiségű egészségtelen kajákon?


Ez csak ÉDESSÉG, te nem ettél semmit!!! Az édesség NEM étel, csak SZEMÉT!!

A dinnye meg CSAK víz!! (És még jó hogy héj nélkül, nem is tudtam, hogy van aki megeszi a zöld héját is. :D )

2016. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy héj nélkül, mert ha valaki ide írja, hogy megevett egy 2 kilós dinnyét, akkor elkezdenek itt kalóriát számolni és levonni a héját...láttam ilyen választ máshol..
2016. aug. 9. 06:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Kevés volt bizony, mert az egyszerű szénhidráton kívül ez semmi más normális tápanyagot nem tartalmazott.

A szervezetednek ez olyan mintha héliumot szívnál. Jó poén hogy magas a hangod, úgy is érzed hogy veszel levegőt, közben pedig semmi létfontosságú oxigén nem jutott a tüdődbe.

2016. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!