Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyás 2-3 hét után indul be?

A fogyás 2-3 hét után indul be?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ...
2016. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mitől??
2016. aug. 12. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Kinél hogy. Ráadásul az sem mindegy, milyen módon kezd fogyózni az ember. Leírnád röviden a módszeredet?
2016. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy jól csinálod-e vagy csak nyomorékoskodsz. Mondjuk utóbbi esetben 2-3 hónap múlva sem fog beindulni.
2016. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát rendes egészséges diétával, és rendszeres testmozgással általában mikor indul be? Hány hét után? vagy már az első héten be kellet volna indulnia ha valaki tényleg jól csinálja?
2016. aug. 12. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki egészségesen táplálkozik még nem jelenti azt feltétlenül, hogy egyből fogyni fog. Kcal deficit kell. Én ezt úgy érem el, hogy mérem a kaját (szénhidrát, fehérje, zsír). Persze lehet érzésre is csinálni,de nekem az csak hellyel közzel működik.
2016. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jójó igen én is ezt csinálom,mit nem lehet ezen érteni? Talán írjam le az egész 2 hetemet részletesen vagy mi? Egy kérdést tettem fel amire még mindig nem kaptam választ. Csak azért kérdeztem, mert rendesen fogyózok már két hete de még nem fogytam, és hogy ez normális e. Mert hallottam valahol, hogy van akinek a zsírégetés 2 van akinek 3 hét alatt indul be, de mindegy.
2016. aug. 12. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A test 2-3 hétig sem tud fényből élni, energiahiányban természetesen elbont valamit, jó étkezés mellett szinte kizárólag zsírt.

Azért azt el tudom képzelni, hogy egyeseknél igyekszik a test, hogy a tartalékok megmaradjanak s inkább lassít anyagcserét, de ez normálisan többnapos koplalást igényel. Inkább csak nem veszi észre az ember, hogy fogy, mert a testsúly normális változásai elfedik ezt vagy elront valamit... De tényleg nem zárom ki, hogy más eset is van. Hisz az is gyakori, hogy valaki egy idő után, semmit sem változtatva, hirtelen pár hétig stagnál. Túl sokszor hallottam ilyet. Én egyszerű vagyok, mint a faék, deficitben mindig fogyok, ráadásul az anyagcserém sem szeret lassulni. De az emberi test működése trükkös és változékony.


A fő, hogy ha az ember jól csinálja, akkor hosszútávon eléri céljait (már ha nincs valami nagyon trükkös betegsége, ami bekavar).

2016. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: Nem vagyok dagadt te köcsög. És ha nem tudod a választ akkor mégis mi a francért írsz?? Ennyi.

9: Köszönöm a hasznos választ!!

2016. aug. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!