Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lokális fogyás nincs. Viszont...

Lokális fogyás nincs. Viszont akkor a körte alakom soha sem lehet normális?

Figyelt kérdés

Eddig szépen, bár kicsit lassan haladok a fogyókúrámmal, 8 kiló ment le (69->61) 161 cm vagyok. Azt hittem, hogy fogytam legalább egy nadrágméretet, de nem... Szerintem semmit sem fogytam az alsóbb területeimről, eléggé lelombozott szinte elvette a lelkesedésemet... Sosem lesz jobb?


20/L



2016. aug. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
De igen, csak tarts ki. Előbb-utóbb onnan is le fog menni. Sok sikert!:)
2016. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A körte alak normális.:)

Én is az vagyok, és nekem kb. 2-3 kiló egy vagy két nadrágméret. Szóval nem értem a jelenséget, amiről beszámolsz.

Mennyi a csípőbőséged, és van-e valami hús/zsírpárna a medencecsontodon? Mert ha kiáll a medencecsontod, nemigen lehetsz vékonyabb ott, csak csontlefaragással.:) Nekem 50 kilósan is 99 cm volt, sose lesz 90 cm vagy 85, ha a csontvázam eleve annyi.:)

2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem vagyok az a nyalizós-szépeket mesélek, típus, de a körte alak -elvileg a homokóra után, de szerintem a körte a legszebb-, a legszerencsésebb. Hidd el, bejön egy fiúnak ha van egy kis formás feneked, és mivel a csípőd szélesebb, a derekadnál szép ívet ad -ezáltal sosem leszel "deszka, ropi lábakkal".

Egyébként szinte biztos, hogy fogytál onnét (is), vagy most kerül az a testrészed a sorra.

Amit tehetsz, hogy folytatod a diétádat, és emelett csinálsz néhány comb-fenék gyakorlatot otthon.

2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, de szinte sírhatnékom volt a boltban, mikor próbáltam a nadrágot (28ast, eddig 29est hordtam, bolt és fazon megegyezik) és már a combomra sem jött fel:(
2016. aug. 14. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:

#2-nek

Épp ez az, én sem igazán értettem, hogy 8 kiló hogyhogy nem látszik meg a nadrágméretemen:(

2016. aug. 14. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Ez a butikok hibája, nem a Tied, hogy nincs nagyobb nadrágjuk.:) A 28-29 nem nagy.

Én turkálóban szoktam találni.

2016. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alkat marad, mindig is szélesebb leszel csípőben, főleg mert alapból a csontod is széles körténél. Nem kell ettől kiborulni, feladni, formáld szépen továbbra is a tested.
2016. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De, kitartással normális alakod lesz, persze akkor is körte, de normális, nem hájas. Semmi baj nincs a körte alakkal, ha nem jelent hájas hast, feneket, combot...


Még van miből fogynod, s a fogyás sokunknál nem egyenletes, nem meglepő, ha lent alig változtál.

Én -21 kilónál tartok, a hasam nem sokat változott. OK, a régi nadrágjaim leesnek, de azért nem olyan drasztikus a változás, szemre szinte semmi. Sok részem már 10 kilónál nem volt felesleg (néhol sosem volt, 25 kg felesleg ehhez kevés nekem), de a hasam makacskodik. A párom pont ilyen: karcsú, vékony, de a hasán bőven van háj, ha feljön rá pár kiló, mind odamegy. Sok ember ilyen. Kitartás :)

2016. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!