Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok?

Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok,164cm,70kg. Nagyon szeretnék fogyni. Sokszor belekezdtem már diétákba,de nemtudtam ellenálni az édességeknek. Hány kg-nak kéne lennem? És hogyan fogyhatnék? (Lehetséges 12 kg-ot leadni 6-7 hónap alatt?)

Nem kérek fikázós kommenteket. (Dagadt vagyok,stbstb)



2016. aug. 15. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Simán lehetséges. Én 4 hónap alatt fogytam 11 kilót. Nem mozogtam semmit, csak számoltam a napi bevitt kalóriát a kaloriabazis.hu-n. Számítsd ki rajta mennyi kalóriát kell 1 nap bevinned a fogyáshoz. Nem ettem fehér kenyeret és édességet is ritkán.
2016. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Édességgel is lehet fogyni, bár általában nehezebb. Kalóriadeficitben kell lenned. Havi 2 kiló teljesen reális.

Nem tudhatom, hány kilónak kell lenned, de nem mindegy? Majd abbahagyod, ha elég alacsony lesz a testzsírszázalékod és ránézésre is OK leszel e téren.

Ja, egy jó étrend az édességvágyon is segíthet, bár egy igazi édesszájút semmi nem állít meg. Azért a mennyiség és az összetétel igen fontos, néha egy kis jó összetételű édességet enni nem gond, de ha folyton cukrokat akarsz tolni, akkor függő vagy és rendbe kéne tenni ezt az életedben, mert testileg és lelkileg sem egészséges.

2016. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tájékoztatásul :


[link]

2016. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!