Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi számít ducinak?

Kinek mi számít ducinak?

Figyelt kérdés
Ahogy az utóbbi időben megfigyeltem, mindenkinek máshol kezdődik a duci, a kövér, a vékony, stb. Szóval mindenféle szaknyelv és tudományos adat nélkül, kinek honnan kezdődik a duci, és hol csap ez át kövérbe? Esetleg normálissal és vékonnyal ugyan ezt. Tényleg nem nagykönyvbe megírt tényekre vagyok kíváncsi, csupán az egyéni, személyes véleményekre.

2016. aug. 19. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
te nagyon okos lehetsz
2016. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
akin lehet puncit hajtani az kövér
2016. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Melyik korosztályban?
2016. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen. Karcsú, normál (itt akadhat felesleg, de túl pici, ízlés dolga is, nem gond), van feleslege, kövér. Ez utóbbi kb. 20 kiló feleslegnél indulhat nálam, de bizonyára inkább kinézettől függ. Ránézek s nekem az vagy sem, habár nem bináris ez...


A duci elvileg a van feleslege szekció, de szépelgő kifejezés lehet kövérekre, tinilányoknál pedig a normál szint, nekrm nem szavam, no. Nem tudok vele sokat kezdeni.


A hibás szépelgés viszont a husis. A hús izom, nevezzük hájnak a hájat, akkor is, ha feszes a bőr. Vagy sehogy.

2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek egyéni. Nekem a kövér meg a duci nagyjából ugyanaz, csak udvariasabb a második.

Valaki azokra a lányokra használja a ducit, akiknek van csípője, széles a válla, pici pocak.

Mások megint máshogy értelmezik. Azon meg végképp nem érdemes vitatkozni, hogy ez kinél hol kezdődik, nem lehet megmondani.

2016. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a duci és a kövér ugyanaz. Én magamra a kövéret használom, baráti beszélgetésben a dagit. Ez utóbbi szerintem aranyos. A ducit nem szeretem, a husistól engem is kiráz a hideg.

Szerintem a még esztétikus, azaz keskenyebb derék, szélesebb csípő, de még nem kövér hölgyek jelzője a telt, vagy teltkarcsú.

A duci, kövér tehát véleményem szerint ugyanaz a kategória. A testalkatunk nem változik csak egészséges életmóddal, kifejezésbeli finomkodással nem.

2016. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én így tudnám képekkel definiálni. A duci nekem ilyesmi:

[link]

[link]

Amikor már kövérbe csap át:

[link]

[link]

2016. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es a ducik nagyon bejönnek de a kövérek már annyira nem.
2016. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Na ezért mondom, hogy ezt nem lehet megmondani. Nekem az ezeken a képeken szereplő hölgyek egytől- egyig kövérek, nem csak a második csoport. Egyéni vélemény :)
2016. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igazából mindenki tudja, mi számít túlsúlynak, csak megy a finomkodás, virágnyelv. 38-as ruhaméret fölött már nincs szép női testalkat. Ez van. Akire már ráillik a duci kifejezés, hát ott már nagyon nagy gáz van. A kövér amúgy a duci szinonímája, szóval kissé értelmetlen a kérdésed.
2016. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!