Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz? Van valami egyéb...

Jó lesz? Van valami egyéb tanácsotok?

Figyelt kérdés

80 kg vagyok és 160cm


Elhagytam a cukrot, lisztet, krumplit.

Csak zöldséget eszem és húst, tojást, gyümölcsöket.

Igyekszem napi kb.1000-1100 kcal-t fogyasztani.


2016. aug. 19. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Étolaj helyett kókuszzsír, olivaolaj (nem hevítve), állati zsírok. Ehetnél magokat is, ha belefér a kalóriakeretedbe. Egy kis mozgás, sport sem árt, bár erről nem írtál. Egyébként jó, hajrá :)
2016. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1000-1100 szerintem kevés lesz így hirtelen. Nem fogod bírni és akkor félő, hogy bezabálsz. Ha valóban így eszel, akkor nyugodtan lehet az 1200-1300 is, ekkora súllyal az is elég beindítani a fogyást. A másik kérdés pedig a sport. Mennyit mozogsz emellé?
2016. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem is bőven elég ha 1200-1300-ra törekszel, és mellé sportolj még egy kicsit inkább.


a magok jók, csak magas a kalóriaértékük. :)

2016. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha meg bírod állni, akkor fogyassz gyümölcsökből is kevesebbet, vagy minimálisat. sok a cukortartalmuk, vitaminok ide vagy oda. helyettük az alacsony glükémiás indexű zöldségek amik ajánlottak.
2016. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

beiktathatsz heti egy csaló napot is, amikor kötetlenebbül ehetsz. Tim Ferrisnek nagyon jó tanácsai vannak erre:


[link]


viszont ha nem tartod be ezeket a szabályokat, könnyen feljöhet 1-1.5 kiló azon a napon.

2016. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég kevésnek tűnik (ilyen számokkal duplaennyit ettem, persze 1500 kcal jobb lett volna, ha bírok olyan pici evést). Akármilyen is az anyagcseréd sebessége, bizonyára ez már önsanyargató koplalás szint számodra.

Az étrended jónak tűnik, némi olajos magvat még ehetsz, ha akarsz, hasznos lehet, bár nem tápanyagtáblázat a fejem s persze a zöldségek sem ugyanazokat tartalmazzák, mennyiségek sincsenek... De határozottan jó irány.

Jóval többet ennék és sokat mozognék a helyedben.

2016. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 4.kel egyetértenék máskor, de itt így is durván kevés a kalória. Tényleg, kérdező, elég zsírt eszel? Esszenciális tápanyag.
2016. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Természetesen nem használok csakis oliva és kókusz olajat, tej termékeket sem eszem.


Őszintén nem kopklalok, nem éhezem, sok vizet iszom.

Sportolni még nem fogtam neki, de az úszásra és futásra gondoltam.


Kaloriabázisban vezetem az étkezéseim, max. 1200at fogyasztok.


Reggelire chia pudingot szoktam enni, banánnal. Vagy tojást, ebédre hús zöldséggel, vacsira dinnye vagy saláta.

2016. aug. 20. 19:05
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer, külön öröm, hogy mások is azt gondolják, hogy jó úton haladok.

Legalább egy 20ast le szeretnék dobni.

2016. aug. 20. 19:09
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szeretném megosztani veletek, hogy sikerült 4.5 kilót leadni eddig.

Már csak 3-szor ennyi és a legboldogabb leszek :)

2016. szept. 6. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!