Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaza van apámnak?

Igaza van apámnak?

Figyelt kérdés
Nos, régebben nagy melleim voltak, de elkezdtem tornázni és mellőzni az egészségtelen kajákat. Igy lefogytam a melleim pedig megereszkedtek. Apám azt mondta hogy ha normálisan kajáltam volna ő ezalatt azt érti, ha megeszem a kenyeret, kolbászt, felvágottat akkor nem estem volna ebbe a hibába. Szerintetek valóban így van?

2016. aug. 21. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2016. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor is meglátszana a torna, ha melette megettem volna a tartósítószeres ételeket?
2016. aug. 21. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Apád már csak tudja, rengeteg mell volt a mellkasán életében ^^
2016. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nincs igaza.
2016. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék életmódot váltani, de így nagyon nehéz. Szerinte ahoz hogy egészségesen éljünk sok pénz kell.
2016. aug. 21. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Ebben sincs igaza, a zöldség nem drága, a gyümölcs sem, a joghurt sem, a hús sem. Ami egy kicsit drágább esetleg az a szűz olíva olaj, teljeskiörlésű lisztek, de ebből eleve kevesebbre is van szükség az ételekbe (főleg ha életmódot váltottál, akkor nincs is szükséged sok olajra meg lisztre), szóval később fogynak. Amíg egy üveg olíva olajat elhasználsz, addig minimum három palack étolaj elfogy a háznál.

Az olajas magvak is eléggé költségesek, de gondolj bele, azokból megeszel egy marékkal és fél napig meg van töltve a hasad, olyan laktató.

Én egyetemista vagyok, de életmódot váltottam, a clean eating elveit követem, diákként is(albérletben lakom, ingyenes az egyetemem, de a lakbért a szüleim állják), aki csak 4 órás munkát tud vállalni a suli miatt, is képes vagyok a napi étkezéshez elegendő alapanyagokat megvásárolni, pedig tényleg nem vet szét a pénz és sporólok, ahol csak lehet.

2016. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen szerintem se lehetetlen megoldani de olyan nehéz apának ezt elmagyarázni, mert szerinte ezek madár kaják. Nagyon ellene van ennek az egésznek.
2016. aug. 21. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 18 éves korod alatt felesleges fogyókúrázni, és ha az apukád nem hajlandó megvanni az "egészséges" ételeket, akkor kezdj el dolgozni, és vásárolj magadnak.
2016. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy apukádnak igaza van! Ha megereszkedtek a melleid, akkor azoknak annyi volt! Biztos szebbek megereszkedve, mint feszesen...(-

Legtöbben bedőlnek ezeknek a reformkajálós baromságoknak, hogy azok nem tartalmaznak tartósítószert! Egészen kiábrándító, hogy milyen és mennyi sz@rt sóznak ránk! A bio-nak titulált ételek legnagyobb része rosszabb mint a "normális". Nyilván vannak kevésbé egészséges kaják, melyek mellőzése nem nagy baj, de - sajnos - én mindig le vagyok döbbenve ha hazajövök, hogy itt mennyi hulladék kaját adnak el az embereknek!

Apukádnak abban igaza van, hogy ha lassan, nagyon lassan fogyózol (a kellő mozgás mellett) akkor nem ereszkednek meg annyira a melleid! "... ha megeszem a kenyeret, kolbászt, felvágottat akkor nem estem volna ebbe a hibába."

Ha mindezt hagymával eszed, akkor már nem annyira vészes! A mangalica-kolbász megint nem annyira vészes, mint amilyennek hirdetik. Én ilyeneket is eszek, és tartom a nekem megfelelő súlyomat, formámat.

2016. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jelentős mértékben csökkent a melleid mérete, akkor lassú fogyásnál is maradhat lógósság, mivel sokaknak marad a kinyúlott bőre, csak a zsír egy része tűnik el.

Szóval maga a fogyás miatt lett ilyen.

2016. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!