Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka napi 20 perc...

Rubint Réka napi 20 perc önmagadért, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kis hatásos torna:-)) Főleg a combom és fenekem köszöni neki ezt a dvd-jét:))

De ajánlom neked azt ami azután jött ki a 2009-es.Na az az igazi:))

DE bátran csináld ezt is rajtam sokat dobott:))

Sok sikert és kitartást:)))

2010. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nemrég szedtem le,nagyon jó:) Kíméletlenül megtornáztat az biztos.Én is csak ajánlani tudom.:) De az izomlázam még elég dúrva:D
2010. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A 2009eset próbáld ki, gyilkos tempója van eredetileg négy részre van felosztva 3X20 és egyszer 40 min. Egyszer próbáld ki az egészet egyben, nagyon durva és hatásos.
2010. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem a mai lesz a 3. napom. Az első nap nagyon durva volt, látszatra nem tűnik nehéznek, de mikor csinálod húúúú..

Hatásos!! Első nap megcsináltam a popsi-csípőt és a hasat. hát nem bírtam végig csinálni, ezért néha megálltam közben. izomlázam volt rendesen. második nap már végig bírtam a hasazást, a popsi-csípőt nem. de komolyan mondom hogy ma reggel már látszott a hasamon és derekamon hogy feszesebb. olyan boldog lettem:) ma folytatom tovább, de sajnos még nem tudtam venni gumiszalagot és step padot ezért a combot nem tudom csinálni. a csípőm a problémás részem és a combom, ezek az elsők, utána jöhet a has. odafigyelek mennyit eszem mert ha már izomlázasra szenvedem magam, akkor legyen eredménye is. Mindenkinek ajánlom nagyon jó!!

2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
honann lehet ingyen letöltdeni ezt a Dvd-t? választ köszönöm
2010. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barbara blogspotról.Így gugglizd be:) Sok sikert neked is:)
2010. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!