Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana tejmentes...

Valaki ajánlana tejmentes vagy esetleg vegán, boltban kapható édességet/kekszet/nasit stb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik mert ha. Édes akkor cukros vágod? A Fogyókúra atka , sztem edd meg amit megkivansz csak ne lepd tul az adott kalória szuksegleted
2016. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: Nem, én nem vágom. Rengeteg szénhidrátszegény édesség van, max. nem a boltban. Csinálni pofonegyszerű.
2016. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha cukor lehet benne, egészen sokfélét lehet találni nagyobb boltokban. Szezámszelet (szezámmagból és mézből), müzliszeletből is talán van tejmentes, és egy csomó rettentően egészségtelen cukorka, aztán van még ropi, chips, de sikerült már vennem tejmentes édes kekszet is. A gyerekeim tej- és tojásmentes diétán vannak, néha kapnak ilyeneket... Az első kivételével nem sok hasznos tápanyag van bennük, de azt nem is írtad, hogy cukormenteset vagy egészségeset keresel. Pudingot is lehet készíteni bolti pudingporból tej nélkül, pl. kókusztejjel.

Egészséges nasit (cukor, színezék stb. nélkül) speciálisabb boltokban találhatsz, pl. bioboltokban, vagy lehet készíteni házilag is. Én leginkább aszalt gyümölcsöket eszem édesség gyanánt, vagy dióféléket egy kis mazsolával.

2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Laktózérzékeny vagyok vágod? Ezért kérdeztem. És várom a normális válaszokat. Köszönöm.
2016. aug. 24. 23:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, ezeket a válaszokat csak most látom. Általában nem eszek édességet, ha meg eszek, akkor otthon csinálom, de ma bementem egy kisboltba és rájöttem, hogy semmit sem ehetek a polcokról, mert mind tartalmaz tejet valamilyen mértékben.
2016. aug. 24. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:

2016 és még mindig édes = cukor... :(

Stevia és csinálj meg belőle akármilyen édességet...

Nasinak a kedvencem, ha répát papírvékony szeletekre vágom, sütőben ropogósra sütöm és kész a répa chips...

2016. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na jó, feladom. Nem kell az egészséges étkezésről papolni, mert egészségesen étkezem, CSUPÁN megkérdeztem, hogy létezik e valami olyasféle keksz/nasi ami tejmentes. Annak érdekében, hogyha néha megkívánom, és bemegyek egy boltba, ne kelljen fél napot ott töltenem, hogy leellenőrízhessem, abban amit megveszek, valóban nincs se tej, se tejszármazék.
2016. aug. 25. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Chipsz...

Általában krumpli só aroma transzzsír semmi tej

2016. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
63%
Szia! Inkább az Face-n keress tejmentes oldalakat, csoportokat, mert ott találsz ajánlásokat megfelelő üzletekről és kérdezhetsz is. Addig is ajánlom a Biosétány üzletet, a Mamutban, ahol van egyebek mellett tejmentes és/vagy egészséges nasi, fagyi, keksz és tejhelyettesítő alapanyagok. Nézd meg a neten. Sajna a tejmentes dolgokat nehéz megtalálni. Magam és gyerekem miatt (laktóz+tejfehérje probléma) 3 tejmentes csopiba is bent vagyok a Face-n, gyűjtöm az infokat folyamatosan 2 éve, de van még mit tanulni.
2016. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd megnézem ezt az oldalt
2016. aug. 25. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!