Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Minden nap kb 1400 kcalt fogyasztok és nagyon keveset tornaszok. Kb 10percet.

Nem tudom hogyab kéne lefoggynom.

Please... segitsetek.

Már nagyon nem érzem magam jól a bőrömben.


2016. aug. 24. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mozgás minden nap minimum 30 perc, pl. futás, kardió és aerob edzés

egészséges életmód

égess el több kalóriát, mint amennyit beviszel


10 perc mozgás az egyenlő a nullával!!!

2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egyenlő a nullával, de kísértetiesen közel áll hozzá...


Nos, nem tudjuk a kalóriaigényedet, kérdező, elvileg így fogynod kell, hacsak nem extrém az eseted.

Persze több mozgás jó lenne, az egészséged miatt. Én se mozgok sokat, de napi 2-3 óra azért megvan (főleg séta, tempósan és szintkülönbséggel, de mégis csak séta, szóval tényleg nem sok... bicikli, pici futás, súlyzós edzés van néha közte. szerintem ez a minimális mozgás nekem, régen is ennyi volt. amikor 20 kilót fogytam, pont semmi nem volt, nem is éreztem magam jól, szerencsére annak az időszaknak vége, brrr. a nagy kalóriaigényem miatt volt viszonylag könnyű fogynom mozgás nélkül is, de akkor is tudtam, hogy ez nem jó az egészségemnek, közérzetemnek, erőmnek, energiaszintemnek).

2016. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!