Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégető tornával kapcsolatos...

Zsírégető tornával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy zsírégető videót, egy órás, barátnőm ajánlotta.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ti minden nap csináljátok? Mert úgy hallottam, hogy pihenő nap is szükséges.

175cm magas vagyok, és 68 kiló. Régebben 58-65 kg között ingadoztam, sosem voltam ennyi, és nem szeretném elérni a 70 kilót.

Hogyha normálisan étkezem (napközben egészségesen, sok folyadék, 6 után semmi), és esténként ezt az 1 órás zsírégetős tornát csinálom, akkor június-júliusig megszabadulhatok a felesleges kilóimtól?

Köszi!

20éves lány


2010. ápr. 20. 19:32
 1/9 anonim válasza:
konkrétan melyik tornát?
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tatarek rezső
2010. ápr. 20. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Szuper jó!!! Sajnos nincs agyon reklámozva de én vele "tanultam"meg tornázni.És 5kg fogytam 2hónap alatt közbe meg rengeteget feszesedtem!!!!

Szóval csak ajánlani tudom.Sok sikert!!!

2010. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És egy héten hányszor csináltad?
2010. ápr. 20. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha normálisan étkezem (napközben egészségesen, sok folyadék, ----> 6 után semmi <---- itt rontottad el. Egyél légyszives, csupán a szénhidrátot kerüld 6 után, illetve az legyen zöldség. A szervezeted 6 után is igényli a tápanyagokat, sőt alvás közben is! Tehát fehérjét (csirkemell, hal) nyugodtan, lefekvés előtt pedig mehet zsírszegény túró a kazein miatt. Ne feledd a NAPI tápanyagbevitel számít, nem az, hogy azt hány óra előtt vagy után viszed be. Ha 2-3 óránként eszel, akkor nem lehet semmi probléma.

Egyébként nagyon örvendetes, hogy mozgással akarsz fogyni. Sajnos manapság ez nem jellemző. Pihenőnap kell, de ezeket a mozgásformákat bizony 5-6-szor csinálni kell egy héten. Szóval marad 1 pihenőnap, max 2.

2010. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szia! Váó, én is pont 175 cm vagyok, és nálam is a 68 kg volt az a rémisztő adat, ami miatt nekiálltam kicsit diétázni... :) Pont az imént mértem magam, már csak 64 vagyok, igaz, a "versenysúlyom" a 60, azt szeretném elérni a következő kb. 2 hónap folyamán. Én is így csinálom: egészséges étkezés, és mivel éjfél körül fekszem le, igenis eszem még 8-kor is (fehérjét, salátát). Vacsi előtt torna: hetente min. 5X 1 óra. Eleinte Rékával kezdtem, aztán megnéztem pár egyéb videót is, és mostanra összeállítottam magamnak a saját edzésprogramom. Szerintem simán menni fog neked is!
2010. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és ez lemaradt: én is 20L... :)
2010. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én pedig 19/l

pontosan 175 cm,és 68 kg-nál ijedtem meg :)

most már újra 60 vagyok,de nyárra azért cél az 58 :)

amugy én egy nap tona,egy nap futással csinálom.meg az egészséges kajolás.és egyél 6 után.hülyeség nem enni. .)

éés sok-sok folyadék.

amugy én béres alexandrát szeretem,az ien köredzés dvd-jét.nagyon hatásos.

2010. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!:)
2010. ápr. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!