Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrás módszert...

Valami jó fogyókúrás módszert vagy edzéstervet tudnál ajánlani? (LENT! )

Figyelt kérdés
153 cm vagyok és 50 kg. A combom és a hasam nagy, és már többen is említették (főleg fiúk, és köztük a kiszemeltem is) hogy nem ártana kb. 4-5 kg fogyás, még a ballagásig, ami május végén lesz. Nem eszek sokat, de ha igen, akkor csak zöldséget, vagy csak édességet. Az édességről már lassan teljesen lemondok, de azért még többet is próbálok. Csak hogy ne szülessenek téves elméletek, a combom átmérője 1m... :S :'(
2010. ápr. 20. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 14 éves vagyok
2010. ápr. 20. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:

1 m comb átmérő????? MI???

Az nem 4-5 kg. Szerintem valamit nagyon félreírtál. Egyébként az vagy amit eszel

2010. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja igen, félreírtam, bocsika... 1ütt a 2 75 cm es
2010. ápr. 21. 11:50
 4/4 A kérdező kommentje:

na szal még több adat!! :):

1 combom átmérője 46 cm, a hasam 75 cma nyakam 30 cma karom átmérője 24 cm, a lábam hossza 67 cm(bokától) hát nem tom többet írjak-e. Nőies alakot szeretnék, vis a nőies alakot kb. olyannak értem, mint pl. Avril Lavigne-é.

2010. ápr. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!