Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűnözés. Még elmegy?

Bűnözés. Még elmegy?

Figyelt kérdés
Egy hónapja fogyózok és ma úgy megkívántam, ezért megettem 2 csupasz kiflit (260 kcl), és 6 mini vaníliás karikát (180 kcl). Még benne van a napi 1200 kalóriámba. Bár tisztába vagyok vele, hogy attól még ez így nem jó. De gondoltam havonta egy ilyen csalós nap belefér. Szerintetek? Nektek belefér vagy nem?

2016. aug. 27. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj,majd hnap visszaallsz a megszokottra..sztem neha mindenkinek becsuszik egy ilyen nap de nem akarok mas neveben is nyilatkozni,nekem volt.megis lefogytam:)
2016. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
A napi 1200 kaloria gyakorlatilag eheztetes. Igy nem fogyni fogsz, hanem elsorvadni.
2016. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Magadnak fogsz. Magad hozod a határokat. Ne kifogást keress és ne féloldozást mástól. Tudd, hogy ha kizökkentél, mi a következménye és vállald. Ha tudod egyensúlyozd.

180 kcal mozgás plusz nem sok, még sétával is megoldható.

[link]


Menj egy kicsit sétálni ma este.

2016. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! És nem mástól várok feloldozást csak érdekelt, hogy más is így van e vele. Egyébként minden nap sportolok:)
2016. aug. 27. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Fogalomzavarban szenvedsz.

A lopás, bankrablás, gyilkosság, adócsalás stb. Na az a bűnözés.

Amiről te írsz, azt evésnek, táplálkozásnak hívják.

Szívesen.

2016. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, velem is szokott ez lenni:)
2016. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 27. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha pacalról, tortáról, meg 2kg kenyérről lenne szó, akkor mondanám azt, hogy na ezt csak havi egyszer kéne csinálni. A te esetedben viszont semmi gázos nincs. Mi a baj azzal a 2 kiflivel? A vaníliás karika (márkától függően) valószínűleg már igen feldolgozott, zsíros, cukros dolog, de az is csak 180 kalória volt.
2016. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Az aggasszon inkább, hogy ez a "bűnözés" azt mutatja, szénhidrátéhséged volt. Ami annak a jele, hogy az étrend, amit folytatsz, nem elég kiegyensúlyozott. Ha találnál egy jó egyensúlyt, akkor nem lenne havi bűnözőnapra szükség, mert nem törne rád a kívánósság.
2016. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Óhh dehogynem. Mert imádom a kiflit meg az édességeket. Csoda h eddig kibírtam nélküle:DD
2016. aug. 27. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!