Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fitness gumiszalaggal lehet...

Fitness gumiszalaggal lehet fogyni, vagy csak kiizmosodok és még nagyobb leszek tőle?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni és nem olyan könnyű izmosnak lenni, mint sokan gondolják, a szalagtol arányos leszel és nem túl izmos. A szalagnál fontos, hogy a te erőnlétednek megfelelőt válaszd. Alapvetően egy nagyon jó dolog, más izmokat is megdolgoztat, mint a többi edzés.
2016. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
két hétig csináltam, de már bánom, akkora lettem, mint egy testépítő :(, pedig csak 5kg ot akartam fogyni :(
2016. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 milyen szalaggal sikerült ezt elérni? Csak mert gyakorlatilag lehetetlen, ami állítasz. Minden testépito ezt csinálná, ha igaz lenne. Persze nem a legerősebb szalag kell, én thera band-et használok és nekem a zöld, esetleg a kék jó, de nyilván nem az arany pédául, ami férfi sportolóknak van.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni, de nő vagy, úgyhogy nyugi, sosem leszel nagydarab az edzéstől.
2016. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem sikerül a fogyás vele... Igazából nem nagyon van időm, (se kedvem) edzőterembe járni, valami olyat szerettem volna amit otthon tudok csinálni ha van egy kis időm bármikor, de nem akartam hatalmas, drága gépet berakni a szoba közepére, nagyon sok jót olvastam a szalagról, csak megtévesztett a leírás, miszerint "erősít"... Karcsú szeretnék lenni nem pedig még nagyobb, mint egy díjbirkózó 😉
2016. aug. 29. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik, az előtted válaszoló csak ironizált.
2016. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!