Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány mivel tud legkönn...

17 éves lány mivel tud legkönnyebben gyorsan fogyni? Adataim lent

Figyelt kérdés

166cm és 66 kb vagyok 6 éve heti 4 edzésem van (tánc,erősítés,futás-ból áll)

sokan mondják hogy izmos vagyok és hajlékony de sok a zsírpárnám.próbáltam már fogyni koplalással de azt 1-2 hét alatt feladom.a családban szinte mindenki túlsúlyos de mivel (azt mondják nagyon tehetséges vagyok a sortban)nem szeretnék kövér lenni.és nem értem hogy a többiek miért olyan véknyak pedig még többet is edzek meg kevesebbet is eszem mint ők :(

ha tudtok segítsetek köszi


2010. ápr. 21. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vagy túlsúlyos, az izom nehezebb a zsírnál, amúgy meg koplalni felesleges
2010. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de nagy a hasam

tudom hogy izmos is egyben mert senki nem bír annyi felülést csinálni az osztályból mint én de sok zsír van rajta ami puha meg a combom is összeér :s

2010. ápr. 21. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én 20 éves vagyok, szóval korban közel állok hozzád! Amit én ajánlani tudok neked, az a Norbi update rendszer. (Csináltam, amikor egy magánéleti válság után meghíztam kicsit...) Nyilván lesznek itt akik a válaszukban le fognak ugatni (már bocsánat) de olvass utána! Ez igazából nem fogyókúra, a szó klasszikus értelmében, csak átcsoportosítod az étkezéseidet! Mindent ehetsz, még édességet is ugyan úgy. Ez azért jó, mert még fejlődésben vagy, szükséged van minden féle tápanyagra. A koplalást nagyon nem ajánlom, hidd el, próbáltam már egyszer, három hét alatt fogytam 4 kg-t (nem koplaltam olyan durván) de a szervezetem annyira kimerült, hogy utána olyan farkaséhes voltam, mikor elkezdtem újra rendesen enni, hogy kínszenvedés volt megállni, hogy ne zabáljak! A másik meg, hogy kikészül tőle a szervezeted!

A mozgást meg ne hagyd abba és minden oké lesz! Ha mondjuk van olyan testrészed kifejezetten, amivel bajod van, iktass be pl külön egy kis hasazást!


Sok sikert neked!

2010. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

abszolút kerüld el a finomított lisztes pékárúkat!!!

Ne egyél cukrozott életeket! 100%, hogy lemegy a hasi hájad.

teljeskiőrlésű kenyérből is max. 1-2 szeletet egyél/nap.

2010. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
sok szex
2010. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nagy a hasad? nem lehet, hogy kicsit inkább fel vagy puffadva, mert nem megfelelő az étkezésed? több teljes kiőrlésű pékárú, több rost, több zöldség gyümölcs segít...a koplalás nem ...láttad már alultáplált emberek, gyerekek hasát? nem véletlenül olyan nagy szegényeknek
2010. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
lehet itt a hiba...:D
2010. ápr. 21. 17:24
 8/14 A kérdező kommentje:

NEM NEKEM NEM OLYAN A HASAM

nekem egy vastagabb zsírréteg van a hasamon és combomon

2010. ápr. 21. 17:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Lisztet és cukrot lődd ki teljesen!
2010. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Este csak zöldség vagy gyümölcs, vagy natúr joghurt, illetve puffasztott nyavalyák :-) Nagyon fontos, hogy este ne edd tele magad, szerintem.
2010. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!