Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan/ismertek olyat,...

Van itt olyan/ismertek olyat, aki lefogyott, és elégedett magával?

Figyelt kérdés

Célul tűztem ki a 15 kg fogyást (őszintén nem hittem benne az elején, hogy tényleg el fogom érni). Most 18 kg-nál tartok, és még mindig nem vagyok elégedett az eredménnyel.

Ruhában tetszem magamnak, csinosnak látom magam, viszont ruha nélkül, vagy fürdőruhában még mindig dagadtnak látom magam.

Az érdekelne, van-e itt olyan, vagy ismertek-e olyat, aki lefogyott, és egy reggel a tükörbe nézett, és azt érezte, hogy "Na, ez az, pont ezt akartam elérni, pont úgy nézek ki, ahogy szerettem volna!"

Ismeri valaki egyáltalán ezt az érzést? :) Vagy az ember mindig elégedetlen, és változtatni akar, akárhogyan néz is ki?


2016. szept. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Az utóbbi két hónapban 20kg feleslegtől szabadultam meg. Elégedett vagyok magammal, bár a fogyás előtt is az voltam. Mivel én nem fogyást tűztem ki magam elé, hanem hogy egészségesen éljek s változtassak az étrendemen is. Amikor tükörbe nézek tetszem magamnak, mert nem kenek magamra alapozót, nincs szükségem szépségipari cikkekre, ahhoz, hogy karizmatikus férfiú legyek. Fogadd el Önmagad, úgy ahogy vagy! Szerintem az aki változni akar és nem tud megfelelni magának. Annak nem az a problémája, hogy kövér vagy esetleg ragyás. Sokkal inkább lelki problémája lehet. Nálam például a szüzesség elvesztése is megdobta az önbizalmam.

2016. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, amikor 2012-ben sikerült lefogynom 47-48 kilóra, akkor elégedett voltam és büszke.

Sajnos visszahíztam 53-54-re, és most gyűlölöm magamat. :(

2016. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két szülés után szerettem volna fogyni kb. 10 kilót és egészségesebb lenni. Ez jobban is sikerült, mint gondoltam, összesen 18 kilót fogytam, és elmúltak a kellemetlen tüneteim. Tartom a súlyomat. Elégedett vagyok magammal, szeretek tükörbe nézni, elővettem a sok évvel ezelőtti kedvenc ruháimat is... Már csak egy dolgot változtatnék, szeretnék még kicsit izmosodni, ezért többet mozgok és tornázom, kicsit többet is próbálok enni (ami nem könnyű, mert eddig is jóllakásig ettem). Izomból tőlem jöhet fel még akár 4-5 kg. 41/N
2016. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 3 éve 30 kilót fogytam és egyáltalán nem voltam megelégedve akkor sem magammal. Most májusban szültem, ugyanúgy rajtam maradt az a plusz súly, amit annak idején leadtam. Így visszagondolva, azért sokkal jobban éreztem magam. :(

Kicsit azért kezdek ebbe az 'örökös harcba' belefáradni..

2016. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 kicsi mellett diétázom (eddig -5 kiló), és még 10-nek le kéne csosszannia. Még mindig nem tetszem magamnak pedig "csak" 60 kiló vagyok. A régi alakomra tudok gondolni, na akkor semmi gondom nem volt a kinézetemmel. Szerintem te arra gondolsz, hogy nem vagy elég feszes nem? Rajtam látszik ez a -5 de elég puding vagyok! :D Szóval szerintem csak próbálj izmosodni kicsit és akkor elégedett leszel! Szép eredményt értél el! Gratulálok! :)
2016. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az vagyok:)
2016. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!