Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Add önmagad 3....

Rubint Réka Add önmagad 3. hasizom részének végzésétől lemegy a hasam?

Figyelt kérdés
Van felesleg a hasamon,és ha kitartóan csinálom lemegy töle?Persze a táplálkozásra is figyelek. Ti szeretitek ezt a dvdt?
2010. ápr. 21. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha odafigyelsz az étkezésre, tehát diétázol, és valami aerob mozgással kezded tornát, akkor igen. Látványos lesz. Nagyon jó torna, kitartást hozzá!
2010. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak teljesen igaza van:) Nekem is nagyon bejött ez a torna .Sok sikert:-)))
2010. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én futottam is mllette: eredmyn az lett, hogy a hasam lapos lett és szép kockás. De én heti 4x csináltam.
2010. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennnyi idő alatt értétek az eredményt?
2010. ápr. 22. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Pár torna után már látszik,hogy csinálsz valamit. Nekem is a hasam a legproblémásabb, de még én is majdnem meg voltam elégedve, mikor intenzíven tornáztam. Sajnos, most volt egy kis kihagyás, ami miatt egyből vissza is jött. De ma már elkezdtem futni, aztán Réka. Idő kell, nagy odafigyelés az étkezésre, de persze kortól és testalkattól is függ.
2010. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap után lett kockás a hasam. De kockás... az 3 hónap után. Szóval előtte már lement a felesleg róla. Assszem az egy hónap után, vagy másfél. De én csak futottam mellette 30 perceket, nem diétáztam.
2010. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hány kg voltál,mennyi lettél?centiben mennyi ment le?csak a hasadról ment le felesleg?
2010. aug. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!