Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült 3-4 hónap alatt 15-20kg-t fogynia?

Figyelt kérdés
Hogyan csiálta? mit sportolt,mennyit? Hany kaloriat evett?

2016. szept. 3. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Zab,tojas,hus,zoldseg,salata ontetek nelkul,viz es zold tea.Futas min. heti 5x es erosites kb mindennap majd az eredmenyekkel erosebb edzes ketnaponta kulonbozo testtajakra :)
2016. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Április és július között 15 kg-t fogytam, azóta még párat, szóval közel -20 kg-nál járok. Hogyan csináltam? Mondanám, hogy egyszerűen, de nem volt az. Először is, kellett a felismerés, hogy bajok vannak. Nem elég a mozgás, bizony a táplálkozás is rendkívül fontos. Így a személyi edzőm tanácsait elkezdtem végre "meghallani", és komolyan venni. Áttértem a "clean eating" táplálkozási vonalra, azaz igyekszem természetes alapanyagokat használni és magam elkészíteni az ételeket. Kiiktattam a cukrot, cukros löttyöket, a mértéktelen csokizabálást, beiktattam a rendszeres étkezést, és beálltunk egy 1200 kcal-ás étrendre, szépen fokozatosan. Aztán következő lépésben a szénhidrátbevitelemet kezdtük el figyelni, hogy az 1200 kcal először 160, aztán 130 g szénhidrátból álljon, a megfelelő arányokban elosztva. Ebben persze, folyamatosan segített az edzőm, kaptam tőle recepteket, ötleteket alternatívákra, segített mindig az étrend beállításában. Ezzel párhuzamosan a heti 2 edzést növelni kezdtük. 2 erőnléti edzésem volt, és elkezdtük beiktatni szép fokozatossággal a kardió edzéseket, és ideiglenesen csökkentettük a súlyzós edzések számát 1-re. Már az életmódbeli változtatások után 2 héttel mutatott eredményt a mérleg, utána pedig ahogy növeltük a terhelést, az edzések számát és én is jobban átláttam, hogy kellene étkeznem, egyre jobb és látványosabb lett az eredmény. Jelenleg az álomsúlyt már elértem, kissé alá is mentünk, szóval a célunk jelenleg a szálkásítás, ehhez való étrendet követek. Most 52 kg vagyok, heti 3x kardiózom, 3x súlyzózom.
2016. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!