Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolaidőben hogyan adhatnám...

Iskolaidőben hogyan adhatnám le az utolsó kilókat? Stressz mellett fogyni?

Figyelt kérdés

Nyár végére sikerült megválnom 4 kilótól, és most úgy áll a helyzet, hogy még 2-3-4 kiló kéne a végleges célomhoz, viszont ismerem magamat. Iskolaidőben mindig stresszelek, és ha hétközben megy is a fogyás, hétvégén felfalom a konyhát, mint ma. Ezért rengeteget ingadozik a testsúlyom is, ami szintén nagyon zavar, és elbizonytalanít. Nyáron semmi ilyen nincs.

Nem szeretném elkövetni a tavalyi hibámat, hogy 9 hónap alatt mindössze 3 kg ment le, mert ingázott a súlyom a zabálások miatt.

Milyen ételt vigyek iskolába, és mennyit, hogy laktasson, de ne hízlaljon? (Napi 9 órám van)

Heti 2x edzésem van + 1 meccs.

Arra gondoltam, hogy felhagyok a buszozással a pályaudvarra, helyette sétálok vagy biciklizek. Melyik a hasznosabb? 1,5 kilóméterre van a pályaudvar, így a bicikli szerintem nem nagyon érne semmit. Ha egy 10 kg-s táskával gyorsan lesétálom, az segítet? (Utána még van egy utam a suliig, az olyan 2 km) és ugye ez oda-vissza alapon. Milyen tippeket tudnátok még adni, hogy stresszesen is tudjak fogyni, és ne az evésbe meneküljek?



2016. szept. 4. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Önfegyelemmel.
2016. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért stresszelsz iskola időben? Milyen ok miatt? Kajából bármit vihetsz amit ott elbírsz fogyasztani és ha már ennyire stresszes vagy sportolj, mozogj többet azzal letudod vezetni.
2016. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szarj le mindent, és nem fogsz stresszelni... suliba 2 szelet tk. kenyér közé csapj be egy szelet csirkét meg zöldséget, ez a legjobb sulis kaja.
2016. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!