Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meglátszhat valakin 3 szelet...

Meglátszhat valakin 3 szelet kenyér?

Figyelt kérdés
A karom, combom is nagyobbnak, puffadtnak látszik, ez tényleg így van, lehet ilyen vagy csak én látom így?
2016. szept. 11. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem fél szelettől is akkora hasam lesz, mint egy 4-5 hónapos terhesnek.
2016. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hasad felpuffadhat, ha erzekeny vagy a glutenre vagy elesztore vagy barmi.


A tobbi testreszed csak allergias reakcional puffadhat fel de azzal mar korhazba kerultel volna.

2016. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Max. a pocakod lehet nagyobb átmenetileg, ha éppen tele van vagy felpuffadt. De az is csak átmeneti.

2016. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak beképzeled magadnak, ennyitől nem lett vastagabb a lábad.
2016. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem szokott. Mondjuk glutenerzekeny vagyok, tehat normal kenyertol az allergia miatt, ezt erdemes megnezetni.

De a kenyer szintiszta szenhidrat kb, en pedig alapbol nagyon-nagyon szenhidratszegenyen etkezem, tehat ha valami szenhidratban dusabbat eszem, akkor az rajtam sajnos 1-2 napig a vizvisszatartas miatt (1g ch 4g vizet kot meg) meglatszik, centikben is. Ilyenkor csunyan szivacsos lesz a borom mindenhol, faj, feszul, kellemetlen erzes, foleg az arcomon. A merlegen is kepes egy nem tul durva csalonap 2-3 kg kulonbseget hozni. Aztan ha visszaallok a szamomra normalis feherje-zsir alapu etrendre, akkor le is megy, centikben es merlegen is.


Nem tudom nalad is lehet-e hasonlo a helyzet, csak te tudhatod, hogy milyen az etrended.


22L

2016. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, létezik gabonaérzékenység is, amikor nem a gluténnal van a probléma.
2016. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fejed tetejére teszed azt a három szeletet,akkor mindenképp meglátszik.
2016. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!