Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egesz nap joghurtot meg...

Ha egesz nap joghurtot meg tejtermeket ennek es vacsira gyumolcsot tudnek fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom nem egezseges de szednek vitaminokat melette. Utanna meg a 90naposat csinalnam h ne hizzak vissza mert azt mar ismerem es jo.

a 90naposat nemreg megint megprobaltam csinalni de mar nem ertem el vele sikert mivel ezzel sikerult lefogynom 67re es tovabb nem tudok vele fogyni ezert gondoltam h beiktatanek vlmit s h valtozzon az szervezetm es utanna hatha megint beindulna a fogyas.


2008. okt. 2. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha inkább elkezdenél egészségesen élni?

amúgy a mennyiségtől függ, h fogysz-e... ha megeszel 5 kiló sajtot meg banánt egy nap, hízni fogsz...

2008. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jót tenne a szélsőséges mértékű tejtermék fogyasztás sem. Egy ismerősöm, miután így tett, gyakorlatilag tejfehérje allergiás lett, úgyhogy óvatosan a szélsőségekkel. Életmódváltásra van szükség, nem efféle rohamokra az anyagcsere és az immunrendszer ellen. Sok sikert a fogyáshoz.
2008. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, úgy járnál, mint én. Csináltam ezt egy darabig, aztán egy szép nap "bepörögtem", megfőztem egy nagy fazék paprikás krumplit kolbásszal vacsorára, és telezabáltam magam...

Életmódváltás kell tényleg, nem lehet ennyire szélsőségesen táplálkozni. Egyél mindent, de csak mértékkel. Hagyd ki a kenyeret, az édességet, este én úgy tudom, a gyümölcs nem is túl jó...

2008. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem így nagyon egyoldalú lesz a táplálkozásod, és ki fogsz éhezni a többi féle táplálékra, mert a szervezetednek hiányozni fog. Inkább a mennyiségen változtass és/vagy mozogj, hogy több kalóriát égess el.

2008. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!