Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni 3hónap alatt?

Le tudok fogyni 3hónap alatt?

Figyelt kérdés
A felesleg főleg a felsőtestemen van. Hasamon, hátamon, karomon. Egy olyan 5kg+... Elkezdtem edzeni heti 2x és egészségesen étkezem a cukrot is teljesen kilőttem. Tudom, hogy nem sok ez az 5kg de engem az érdekelne hogy 3hónap alatt lehetséges-e hogy ez mind zsírból menjel le és ne csak vízből izomból stb..?

2016. szept. 20. 12:27
 1/10 anonim válasza:
Hetente kb 1 kg-ot lehet izomveszteség nélkül fogyni. Mozogj heti 3x mellette valami intenzívet.
2016. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Most a nyáron (júliustól szeptemberig) 10 kilót adtam le (101->91), méghozzá mozgás nélkül, csupán hogy keveset kajáltam.
2016. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%

De amúgy mi a faxt keress itt ez a kérdés??

Szexuális kategória!!

2016. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kardiora alj ra, magas ismetlesszam kis sullyal az edzeseknel a lisztet is lodd ki cht azert vigyel be (rizs zab krumpli legfokepp) a cht meg tudod neten nezni (nem tudom lany e vagy vagy fiu de gondolom lany szoval inkabb nezd meg neten) hogy mennyi kell mert fontos az is es ahogy elso irja 1 het kb 1 kilo sokmindentol fugg de ez egy alap :)
2016. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2es fogytal mert a gyomrodban beleidben is kevesebb lett a kaja + izombol is sokat vesztettel meg zsirbol is. O szerintem formasan akar kinezni ami azt jelenti hogy zsirbol kell/szeretne leadni.
2016. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen mindenképpen formásodni szeretnék ezért kéne zsírból fogynom főleg.

Elnézést a kategória miatt most látom.

2016. szept. 20. 12:39
 7/10 anonim válasza:
Persze,hogy lehet.:) 3hónap alatt 5kg simán lemegy. Súlyzós edzés +aerob és tiszta kaja. Ajánlom a sargakapszulat. Nem csoda bogyó,hanem ez egy könyv.:D egyébként elhatározás kérdése,én is most emiatt szenvedek. Nálam még nem olyan erős sajnos az elhatározás,de dolgozom rajta.:)
2016. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem eszek lisztet sem semmi kenyér, tészta. Bulgurt eszem helyette elvileg az is jó. Szerintetek?
2016. szept. 20. 12:41
 9/10 anonim válasza:
Én is egészséges kajára szavazok,de attól még lefogyni nem lehet. A sport mindenképpen szükséges. Sportolsz valamit?
2016. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi, most olvasom,hogy edzel is.:) Akkor hajrá! Szerintem menni fog. A ch-val meg ügyesen,mert meg van,hogy mennyi szénhidrátot kell(!) megegyél. Annak nincs értelme,ha nem viszel be szénhidrátot,mert a duplája jön vissza.
2016. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!