Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig hogyan tudnék megszab...

Januárig hogyan tudnék megszabadulni 6-8 kilótól? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Januárban lesz a szalagavatóm, amin eddig nem terveztem táncolni, de felkért egy kedves évfolyamtársam váratlan és tudom, hogy nagyon szeretne táncolni valakivel, szóval igent mondtam neki. De nem érzem magamat jól a bőrömben, jó lenne addigra minimum (!) 5 kilótól megszabadulni, hogy a ruha jól álljon. Valaki segítene egy étrend és egy edzésterv kialakításában? Aki tapasztaltabb, diétázik, régebb óta edz ésatöbbi.

A nyáron leadtam 5,5 kilót suli végétől számítva, de nem normális módon, igazából nem is csináltam semmit, csak a sok rohanás miatt nem ettem, de a további kilókat nem ilyen módon szeretném leadni! Nem a koplalás a célom.

Köszi előre is!



2016. szept. 20. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én így csinálom már 2 hónapja és eddig -10 kg sikerült leadnom.

Étkezés: Minden nap 3x eszek (van aki 5x):

-Reggeli: 6-kor

-Ebéd: 12-kor

-Vacsi: 16-17-kor

És ezeket eszem: zöldség, gyümölcs (abból keveset), barna rizs, csirkehús, hal, olajos magvak (azokból is keveset), sonka, puffasztott rizs, tojás, natúr joghurt, zabpehely. Kalóriákat számoloko, azon belül is ch-t, zsírt, és fehérjét ( max 1200 kcl). És ezeket kizárom: chips, édességek, cukros üdítők,fehér lisztes dolgok, gyors kaják, nasik. És havonta egyszer eszek egy valamit a tiltólistások közül. És minden nap 4l vizet iszok.

Sport: heti 5 kemény tesi óra, heti 3x röpi, minden reggel lejárok futni, és minden nap 1 órát kardiózok és este erősítő gyakorlatokat végzek.

De te persze csináld azt ami neked jól esik a lényeg h minden nap sportolj/ mozogj/ edz valamit. Menj futni, bringázni (esetleg vegyél szobabiciklit, súlyzókat), járj el konditerembe, kezdj el valamit sportolni, vagy edz otthon (a neten millió videót találsz. kardiózz, erősíts stb.).

Egy héten -1 kg az egészséges. Sok sikert!:))

2016. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors és részletes választ, ment a zöld kéz! :)

Baromi kitartó vagy, minden tiszteletem!

Neked is sok siker kívánok, így tovább <3

2016. szept. 20. 23:32
 3/5 anonim válasza:
7%
Menj el dolgozni! Pénzt is kapsz érte és lefogysz.
2016. szept. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit és köszönöm szépen!!:))
2016. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Ritka értelmes egyed vagy, köszönöm hogy ezt be is bizonyítottad a hozzászólásoddal :D
2016. szept. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!