Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene fogynom még, hogy ideális legyen a testsúlyom? 19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 163 cm vagyok és 70 kg, de már így is 10 kilótól szabadultam meg. Körte alakom van, nem szeretnék nádszál vékony lenni, inkább formás. Szerintetek hány kg lenne az ideális? Előre is köszi :)

2016. szept. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20-25%-os testzsír, számodra megfelelően kidolgozott izomzat. Nem lehet kilót mondani, mivel abban minden benne van, csont, izom, zsír, tüdő stb.
2016. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahol 55-60 kiló körül lehet az ideális, de kinek mi.


Az biztos, hogy máris sokat tettél az egészségedért, szóval gratulálok a kitartásodhoz!


Edzéssel tudod a formát a legjobban befolyásolni, hiszen a jó tartás (erős vázizomzat), harmonikus mozgás, állóképesség az ettől függ sokkal inkább, mint a testtömegtől.

2016. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55 kilo korul, de ez az izomzatodtol is fugg
2016. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom súlyban megadni, mivel ahhoz, hogy szerintem ideális legyél, nem csak vékonynak de izmosnak is kell lenned.

Keress rá Kiss Virág nevére. Majd ha úgy nézel ki..

2016. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52-65ig szerintem
2016. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló paraméterekkel rendelkezem, 82-ről indultam, és 55-ig mentem le. Legjobban 60 kiló környékén érezem magam, mert lapos a hasam, van mellem, combom és fenekem. 55-tel is nagyon jól néztem ki, de nem bírom hosszabb távon tartani csak brutális sok mozgással és nagyon alacsony szénhidráttal, ami gyakorlatilag megszünteti a libidómat és dekoncentrálttá válok.


65 alatt egészségileg már jó vagy, a többi a hiúság :)

2016. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!