Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hizlaló ételeket eszek...

Ha hizlaló ételeket eszek mértékkel, akkor zsírosodom?

Figyelt kérdés
Pl ha minden nap eszek 2 db sütit+negyed zacsi chipset, kalória kereten belül, nem túllépve a zsírszükségletemet, akkor a rendszeres fogyasztás miatt meg fog látszani, ha mellette futok és egészségesen eszek?

2016. szept. 25. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
gondolom a chips et eddig is etted, csak mielőtt belevágsz az egészséges evésbe és a futásba, kikéred a profit véleményét.
2016. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod :) a fenti csak egy példa volt. Nem eszek mindennap chispet, sőt... Azt akartam kifejezni, hogy nem 100%-ig vonom meg magamtól a nyalankságokat, hanem csökkentem őket nagyon, hogy a keretbe beleférjen. A minden napot sem kell szó szerint venni, van, amikor semmit nem is kívánok, de van, hogy 5 nap egymás után egyhuzamban igen. Abban igazad van hogy a futást most kezdtem. 1 hónapja, de már előtte is aktívan sportoltam
2016. szept. 25. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha "hízlaló" ételeket eszel kalóriakereten belül, abból valószínűleg nem fogsz tudni elég fehérjét bevinni, és izmot veszítesz. Súlyosabb esetben falásrohamok törhetnek rád a minőségi éhezés miatt.
2016. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hizlaló étel. "Hizlaló étel mértékkel" az fogyáskor is mehet, ha az neked jólesik. A mérték az, amin múlik, hogy hízol-e, illetve persze az aktivitás is. Napi egy komplett csokitortát is le lehet mozogni s nem hízni tőle, hogy ez mennyire célszerű, az más napra tartozik.


A zsírszükségletedet pedig sokszorosan túllépheted, ha nem vagy kalóriatöbbletben, nem hízol. Napi 2-300 gramm zsírral sem zsírosodik az ember, ha elhasználja.

2016. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!