Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem változik a súlyom...

Miért nem változik a súlyom semmit?

Figyelt kérdés
Legalább 2-3 éve 85 kiló vagyok. 2 éve még csak olyan 165-170 centihez voltam viszont most 180 centihez vagyok ennyi kiló és sokszor fogyni akartam de sosem sikerült...akármit csinálok akármennyit eszek vagy sportolok nem változik a súlyom...nem is nagyon hízok semmit ha nagyon sokat eszek akkor is olyan 2 napig 87 körül vagyok aztán visszamegy 85re....tavaly egyszer nagyon kihajtottam magam és akkor voltam 82 de akik akkor láttak rögtön hüledeztek hogy úristen mennyit fogytam...olyan 75 kiló körül szeretnék lenni mert arányaimban kb akkor néznék ki pont jól de nem tudom hogyan kéne csinálnom...csökkentettem a kalóriabevitelemet és akkor sem fogytam sokat mozogtam mellé akkor sem....mitől lehet ez és hogy változtassak rajta? Amúgy nem vagyok annyira kövér hogy ne férjek be az ajtón van derekam is csakhát magas is vagyok meg tömör a hátam is ilyen világbajnok úszós és így olyan nőietlennek érzem magam :/ 15/L

2016. szept. 25. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak érezd jól magad!

Neked nem kell ezzel foglalkozni,még fejlődésben vagy,változik a tested.

2016. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izmos vagy, nem hájas. Abból meg nem kell fogyni.
2016. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

jajj, a #1 egy egyedül élő nő, aki retteg a változástól, és próbálja másokba is ezt belenevelni. Tuti nincs gyereke, mert tudná, hogy az orvosok mániája lett a testzsír% kal szívatni.

Jó irányba indultál, csak amatőr módon, és hamar feladtad.

[link]

shop.builder.hu

vagy ha személyesebb dolgot keresel a youtube on sok lány vlogol az edzésről, fogyásról

2016. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy,utolsó?
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!