Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire hatásos a...

Tényleg ennyire hatásos a futás végeredménye? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

[link]

Szóval ez egy futó lány előtte-utána képe. Az én lábam is kb annyira vastag, mint az első képen. Nem régóta futok rendszeresen, tán két hete. 1 km-ről indultam, most pedig van, hogy 3,3 km-t futok egy nap, de 2,5 alá semmiképp sem megyek. Szeretném ezt folytatni a továbbiakban is, viszont nagyon félek, hogy izmosodna a vádlim, mert így is nagyon vastag, és első sorban "karcsúsítani" szeretném. A futás mellett sportolok még heti 3-szor 1 órát. Lényegében nekem a láb formálása az, ami nagyon fontos. Esetleg lenne kedvetek nektek megosztani futás előtt-után képeket? Vagy, hogy nagyjából mire számíthatok?

Előre is köszönöm :)



2016. szept. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy hogy nez ki, ugyis csak szet kell tenned?
2016. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Jól nézhet ki nem vastag az:)
2016. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
nem valtozott semmi, az elso kep ugyanolyan mint a masodik.
2016. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodikon előredől, ami változtatja a lábak kinézetét is.
2016. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az etrendedtol fugg hogy fogysz-e. Ha kaloria minuszban leszel akkor vekonyodni fog ha pluszba akkor izmosabb lesz. Olvass utanna rendesebben a dolgoknak (hosszu lenne ide leirni)
2016. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az elso kep photoshop, nezd meg a kep jobb oldalat (a csaj bal csipojet-nadragjat-combjat)

Ezen kivul, a masodik kepen szerintem egy masik lany van. Nezd meg a kezeiket, az ujjaikat (ne a koromlakkot, mert azt atfesthette, hanem a ujjak csontozatat), es nezd meg a terdeiket. Szerintem az elso kepen a lanyt koverebbe csinaltak, mint amilyen valojaban, a masodik kepen pedig alapvetoen egy masik lany van, es szivesen megneznem, amikor belebujik az elso lany cipojebe.

De a futas es a barmilyen mas edzes jo, egeszseges, es abba ne hagyd egyiket sem! A vadlid pedig, ha izmos lesz es nem zsiros, az is jo, ne aggodj emiatt :)

2016. szept. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első lánynak sárgás a bőrtónusa, a másodiknak rózsaszínes.
2016. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És még magasabb is lett a futástól!XD
2016. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz a lány szerepel a két képen, viszont túl sok különbséget nem látok az alakjában. Én is be tudok állni úgy is, hogy összeérjen a combom, meg úgy is, hogy nem.


De amúgy a futás használ, én kicsit több, mint két hónapja futok, mellette eszek mindent amit akarok, szóval pl fagyit vagy csokit vagy sütit is (persze nem tömöm azért halálra magam), és sokkal jobb lett az alakom.


Majd a távod próbáld egyre jobban növelni és ha lehet legalább 5 km-t fuss.


21/L

2016. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De naiv vagy! Ez egy nagyon hatásvadász kép, teljesen más beállítással és közelséggel!

Amúgy a futás 1-2 alkalom után is megmutatja hogy kb. mire számíthatsz.

2016. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!