Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni, hogy tegyem?

Leszeretnék fogyni, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok , nem vagyok megelégedve a kinézetemmel és akárhogyan mondják , hogy tök jól nézek ki , barbie alakom nem fogadom el akárhogyan is akarom. Szóval döntöttem és feladom , nem fogom elfogadni magam míg tökéletes nem leszek.egy napi étkezésem:

-corn flakes tejjel egy kis tálkányi , vagy műzlis joghurt 100g

-egy műzli

-ebéd(menzán eszek , általában nem eszem meg , a levest soha a másodikat is csak félig)

-fél karéj kenyér szalámival , sajttal vagy műzli és általában utána mindig eszek egy túrórudit

Ez a napi étrendem , csak vizet szoktam inni , mit tudnék változtatni , hogy lefogyjak?



2016. szept. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Jóformán mindent meg kéne változtatnod, ha jót akarsz... Nem tudom a mennyiségeket, de nem tűnik valami fehérjében gazdagnak az étrended, csak koplalósnak.

A menza olyan, amilyen, de legalább a többi ételed legyen normális. Zöldség, fehérje, miegymás. A müzlik sokfélék, nem tudom, a tied milyen. A cukor, tej, kenyér nem a legjobb, de attól még kis mennyiségben beleférhet, ha neked nem kavar be és drasztikus lenne elhagynod.

Jó lenne, ha a reggelidben is lenne valamirevaló fehérje.

S persze a leírtak alapján lövésem sincs, mennyit ehetsz azon kívül, hogy bizonyára túl keveset. A testednek megvannak az igényei, be kellene vinni a megfelelő mennyiségű s fajta tápanyagot.

2016. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lowcarb diéta+EDZÉS.


EEEEEEDZZZZZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS.

2016. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!